Передкарпатська правда

  

Діяльність професійних активістів, або чи загін побачить втрату бійця.

Незабаром Старосамбірського райрада відновить кількісний склад депутатів, так би мовити, загін не побачить втрати бійця. Мабуть, так можна охарактеризувати наслідки бурштинового скандалу на Старосамбірщині, що спричинив цілий ряд підкилимних рухів. Йдеться про вихід зі складу депутатів Миколи Кулика, та входом до районного парламенту Степана Плетені від існуючої на папері, проте, не існуючої де-факто, партії  "Воля". 

Всім вже достатньо набридли політичні романи партлідера  Василя Курія. Партія "Воля", "Рух Нових Сил" Михаїла Саакашвілі, Люди Країни, - і це лише маленький опис партійних походеньок Василя Курія та Миколи Кулика. Проте, кажуть, Василь Курій може очолити Українську Галицьку Партію

Недавно стало відомо, що на прохання  голови райради Тетяни Терлецької невдовзі засідатиме окружна виборча  комісія, яка має ввести в райраду наступного за списком депутата від "Волі" - Степана Плетеню. Тож спробуємо дослідити цього новоспеченого кандидата в Старосамбірський районний парламент.

Степан Плетеня, народився 04.02.1972 р в селі В. Сушиця, Старосамбірського р-н.

Свою активну підприємницьку діяльність почав після того, як став зятем колишнього начальника Старосамбірської міліції Миколи Кальмука, в народі  - "антибіотик".  Бізнес  починав разом з Василем Фурдичком та  Наталею Денис - уродженкою Самбірщини, яка невдовзі стане працівником прокуратури та вийде із засновників підприємства. 

Після того, як підприємство почало приносити прибутки виникла  конфліктна ситуація між засновниками і невдовзі підприємство перестало працювати. Але пан Степан не покинув "тему" деревини, він разом вже з тестем організував так звану операцію "ШПАЛА".  Вона полягала в заготівлі ділової відбірної деревини з лісових масивів Стрільбицького та Стар'явського лісництв Галсіллісу та відвантаження до Рава-руського шпалопросочувального заводу. ( Донедавна власником заводу було ТОВ "Львівзахідтрансбуд", що входить до складу засновників ТОВ "Технології ремонту транспортної інфраструктури", пов’язаної з сином екс-замміністра інфраструктури Володимира Корнієнка. ) 

Зауважимо, що ці два лісництва очолюють особи пов'язані з Степаном Плетенею. 

Щоправда,  потрібно віддати належне пану Степану, який справді долучився до спорудження церков, але знову ж таки, за словами очевидців, з лісу виїжджало в рази більше лісу, ніж потрапляло на  церковний будівельний майданчик.

Активну позицію Спепан Плетеня займав під час Революції Гідності, щоправда не в Києві, а в Старому Самборі.  Подейкують, що якраз при його участі та допомозі відбулась акція пікетування відділу міліції в Старому Самборі, при чому активно залучивши до цього процесу, м'яко кажучи, напівкримінальні елементи.  І, поставлено було собі за мету отримати повний контроль над лісовими масивами, а цього можна було б досягнути лише дестабілізувавши роботу двох структур - міліції та Галсільлісу. Звісно, згодом дійшла черга й до Галсільлісу. 

З іншого боку, Степан може стабілізувати роботу райради, оскільки за нашими даними, він допомагає охороняти охоронцям (в народі їх називають Айдарівцями) ліси Галсільлісу. Зауважмо, що на території, де стоять лісопильні об'єкти Степана, "Айдарівці" не заїжджають, не контролюють та не ловлять нікого. Їх просто-напросто там не видно. А останнім часом ці охоронці  отримали транспортні засоби.

Тут якраз виникає величезна суперечка: як же то так, чому в списки професійних активістів потрапили професійні лісоруби ? 

Хоча з іншого боку, сам керівник бригади Василь Курій якраз став багатим лиш тоді, коли почав боротись з "чорними" лісорубами та активно впливати на лісові потоки. До речі, за результатами декларування 2017 року Василь Курій найбагатший депутат Старосамбірщини. 

Не так давно пан Степан потішив себе новеньким Хюндай Санта-Фе. Приблизна оціночна вартість такої нової автівки по сьогоднішніх цінах близько 1 млн гривень. Хюндай полюбився і самому Василю Курію. Його останнім часом теж неодноразово бачили на Хюндаї і теж, кажуть, новенькому.

Так виглядає, що професійна діяльність активістів приносить набагато більші доходи яніж педагогічна чи медична.

Добробуд Сколе деревяний зруб

Стисло

FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 97 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1641
Перегляди статей
4528031