Передкарпатська правда

  

У СТАРОСАМБІРСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДБУВСЯ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИЙ ФЕСТИВАЛЬ «СТАР’ЯВА-ФЕСТ»

У неділю, 29 липня, у с. Стар‘ява Старосамбірського району відбувся ІІІ військово-патріотичний фестиваль «Старв’ява-фест», прийрочений 77-ій річниці утворення УПА. Уже традиційно його організував депутат «Народного контролю» у Старосамбірській районній раді Віталій Панько. Зокрема, учасники фестивалю, історичні клуби з різних міст України провели реконструкцію історичних подій – зокрема боротьбу бійців УПА із німецькими військами та НКВД.«Патріотично, вражаюче, на високому професійному рівні», – написав на своїй сторінці у Фейсбук заступник голови Львівського обласного осередку «Народний контроль» Володимир Саврук.

Автори ідеї, сценарію, а водночас і актори й режисери, перенесли глядачів у далекий 1943 рік, коли Україну окупували фашисти. У реальній реконструкції тих подій глядачі побачили виставу на 6 дій, яка відтворила події, як ворогу протидіяли вояки УПА. Впродовж дня у Стар'яві "панували" німці, приймали присягу вояки УПА, можна було побачити, як злагоджено діяла служба безпеки ОУН. А ще лунали потужні вибухи, їздили німецькі броньовики та відбувалися інші події, що мали місце в трагічній історії України. У фестивалі взяли участь військово-історичні клуби з Львова, Дніпра, Хмельницького та інших населених пунктів України.

Дух фестивалю підсилила виставка ретро-мотоциклів. Також працювала польова кухня. А своєю пісенною творчістю тішили присутніх відомі у районі й за його межами колективи та виконавці.

Добробуд Сколе деревяний зруб

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 53 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1586
Перегляди статей
4438542