Передкарпатська правда

  

Самбірські підприємці проти ПАТ «Львівгаз»

Ради підприємців міста Самбора, представників малого та середнього бізнесу звертається до Народного депутата України Лопушанського А.Я., Міністерства юстиції України, Самбірської місцевої прокуратури, Антимонопольного комітету України, Самбірського відділу поліції ГУНП у Львівській області, Асоціації підприємців міст України, НАК «Нафтогаз», ПАТ «Львівгаз» щодо облаштування вузлів обліку природного газу засобами дистанційної передачі даних.

Водночас просить Львівську обласну раду, районні та міські ради області підтримати їхнє звернення. Адже важко собі уявити підприємця із гірського, чи віддаленого села, який би вільно користувався інтернетом. Його просто немає. Навіть у Самборі є певні трудносщі із стабільним сигналом інтернету. Наразі газовики взялися за підприємців, але не треба бути великим пророком, щоб передбачити, наступними стануть пересічні споживачі і абсурдом виглядає поєднання термінів інтернет та старенька бабця із віддаленого гірського села. Самбірська міська рада відгукнулася на звернення підприємців і зареєструвала відповідний проект рішення.

ЗВЕРНЕННЯ

Щодо облаштування вузлів обліку природного газу
засобами дистанційної передачі даних.

1.Самбірське відділення ПАТ «Львівгаз» дає під розписку ПОПЕРЕДЖЕННЯ, про необхідність облаштування вузлів обліку природного газу засобами дистанційної передачі даних, самими користувачами газу. У разі не встановлення – буде припинено подачу газу на опалювальний період 2018-2019 років. Такі пристрої коштують біля 7 000 грн. плюс інтернет, обслуговування разом вийде понад 10 000 грн.

2.Нас цікавить на якій основі приватна компанія заставляє усіх (в тому числі і державні установи ) купляти та встановлювати ці прилади, яка законодавча підстава цих дій, яким саме Законом України та нормативними актами вони керуються.

3.Чому за ці прилади повинен платити користувач газу, це перевитрати з міського бюджету.

4.В нас усіх є лічильники, якщо ПАТ «Львівгаз» потрібно он-лайн інформацію з лічильників нехай встановлюють ці прилади за свій кошт.

5.Це прямий шантаж, установ, організацій та підприємців з боку ПАТ «ГАЗ», за що передбачено кримінальну відповідальність. Вимагаємо втручання прокуратури, юстиції та національної поліції.

Ми вважаємо що це відмивання коштів виробниками цих приладів та інших заінтересованих осіб-так звані корупційні схеми.

ПРОЕКТ

Самбірська міська рада

ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХLIII сесія VII демократичного скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 2018 року №

Про підтримку Звернення Ради підприємців міста Самбора, представників малого та середнього бізнесу до Народного депутата України Лопушанського А.Я., Міністерство юстиції України, Самбірську місцеву прокуратуру, Антимонопольний комітет України, Самбірський відділ поліції ГУНП у Львівській області, Асоціацію підприємців міст, НАК «Нафтогаз», ПАТ «Львівгаз»

Керуючись ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Самбірська міська рада

В И Р І Ш И Л А:

Підтримати звернення Ради підприємців міста Самбора та представників малого та середнього бізнесу до Народного депутата України Лопушанського А.Я., Міністерство юстиції України, Антимонопольний комітет України, Самбірську місцеву прокуратуру, Самбірський відділ поліції ГУНП у Львівській області, Асоціацію підприємців міст, НАК «Нафтогаз», ПАТ «Львівгаз», згідно додатку 1.
Направити дане звернення до Голови Львівської обласної ради О.Ганущина та Голови Львівської обласної адміністрації О.Синютки.
Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісії з з питань економіки, комунального майна та власності (С.Кузьо).

Міський голова Юрій Гамар

Додаток 1

до рішення сесії

міської ради

№___ від ____

Народному депутату України

Лопушанському А.Я.

Міністерству юстиції України

Антимонопольному комітету України

Самбірському відділу поліції ГУНП у Львівській області

Самбірській місцевій прокуратурі

Асоціації підприємців міст

НАК «Нафтогаз»

ПАТ «Львівгаз»


Секретар ради Юрій Дмитришин

23/07/2018 / Проекти рішень міської ради

Kluch Mobile Польські сім картки

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 112 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1586
Перегляди статей
4439648