Передкарпатська правда

  

У Львівській обласній раді зареєстровано проект рішення про заборону проведення рубок лісу на територіях Дністрянського та Старосамбірського лісництв

Депутат Львівської обласної ради Іван Собко зареєстрував проект рішення обласної ради «Про заборону проведення рубок лісу в межах проектованого природного парку «Королівські Бескиди». Про це Іван Собко написав на своїй сторінці у Facebook. Депутат наголосив, що на останньому засіданні тимчасової контрольної комісії він не отримав відповіді на запитання про те, що буде з 9 тисячами гектарів у Старосамбірському районі, які Львівська обласна рада своїм рішенням виділила для створення Національного природного парку «Королівські Бескиди». «Згідно з інформацією директора «Галсільлісу» та сільських голів Старосамбірського району, на територіях Дністрянського та Старосамбірського лісництв (ці території віднесені до Нацпарку) активно відбуваються рубки. Всі розуміємо чому? Щоб до Указу Президента «Про створення Нацпарку «Королівські Бескиди» площею 9 тис. га вирізати усе, що можна, та продати. Маю переконання, що профільна комісія обласної ради та сесійна зала підтримають мою ініціативу, чим покажуть, що справді вболівають за ліс у Карпатах, а не щось інше», – написав Іван Собко.

Зазначимо, що у червні Старосамбірська районна рада спільно з обласним комунальним спеціалізованим лісогосподарським підприємством «Галсільліс» порушили питання створення Національного природного парку «Королівські Бескиди». Його площа – понад 8000 гектарів. Парк задумано для збереження та захисту природних лісових ресурсів і біологічного різноманіття екосистеми на території Прикарпаття.

Згодом Міністерство екології та природних ресурсів України схвалило клопотання про створення національного природного парку «Королівські Бескиди» на території Старосамбірського району.

Kluch Mobile Польські сім картки

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 270 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1586
Перегляди статей
4438875