Передкарпатська правда

  

На Самбірщині дві ОТГ не виконують план з надходження від податку на нерухоме майно

Міженецька та Чукв’янська громади не виконують цьогорічного плану із надходження від податку на нерухоме майно. Про це заявила консультант з бюджетних питань Офісу реформ у Львівському регіонального відділення Асоціації міст України Ярослава Пишник.Одним із основних місцевих податків є податок на нерухоме майно. За словами Ярослави Пишник, цей податок повністю залежить від роботи управлінського апарату та депутатів місцевого самоврядування. Адже саме вони встановлюють ставки цього податку для фізичних та юридичних осіб. «В одних об’єднаних територіальних громадах, у порівнянні з відповідним періодом минулого року, є значний ріст цього податку. У Воле-Баранецькій ОТГ – у 4.4 разу, у Бісковицькій – у 3.3 разу. Водночас Рудківська зменшила надходження від цього податку у порівнянні з минулим роком на 84.2%.

Експерт також зазначила, що Міженецька та Чукв’янська громади не виконують цьогорічного плану із надходження цього податку за 9 місяців.

Відтак, за словами Ярослави Пишник, громадам необхідно звернути більшу увагу на надходження даного виду податків для наповнення своїх бюджетів.

 

Агенство з працевлаштування profitwork

Стисло

FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 46 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1641
Перегляди статей
4527540