Упродовж серпня ГО "Батьки в дії" у межах реалізації проєкту "Профілактика йододефіциту на Львівщині" за участі фахівців Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України провели аналіз 75 проб води, відібраних у джерелах водопостачання у Львівському, Дрогобицькому, Самбірському, Стрийському та Яворівському районах (по 15 проб у кожному районі). Про це повідомила пресслужба Львівської ОДА.
У більшості відібраних у Самбірському районах зразків вміст йоду був близьким до норми, що становить 20 - 30 мкг/дм.куб.
Серед усіх проб води найбільший вміст йоду зафіксували у водопровідній воді селища Славське (33,7 мкг/дм.куб). Натомість найменший вміст йоду зафіксували у селі Глухівець Тростянецької територіальної громади (12,4 мкг/дм.куб).
Впродовж вересня та жовтня експерти повторно відбиратимуть проби води з зазначених джерел. Дослідження реалізують до кінця року.

