Передкарпатська правда

  

Для сільських амбулаторій Львівщини придбають 43 автомобілі

Для сільських амбулаторій Львівщини придбають 43 автомобілі

Як повідомляють «Наші гроші. Львів», посилаючись на дані з сайту електронних закупівель «Prozorro», 19 грудня управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації підписало шість договорів з ПП «Галич-Моторс» на закупівлю службових автомобілів для медиків Львівщини. Згідно з угодами, УКБ загалом замовило 43 білі автомобілі «Renault Duster» комплектації Life 2018 року випуску зі спеціальний логотипом.

Кожне авто обійшлося замовникові у 500 тис. грн. Так само воно коштує й на офіційному українському сайті «Renault». Машини планують поставити до кінця цього року. «Комплектація замовлених автомобілів Life в середньому на 100 тис. грн дорожча від базової Base. До комплектації Life входить кондиціонер, круїз-контроль та обмежувач швидкості, системи безпеки, регулятор водійського сидіння тощо», – зазначають журналісти видання.

Контактна особа УКБ Львівської облдержадміністрації Соломія Пилип розповіла «НГ. Львів», що під кожну амбулаторію влада виділяє один автомобіль. Машини отримають, серед інших амбулаторій, в населених пунктах Самбірського, Старосамбірського та Турківського районів. Зокрема:

с. Воютичі, с. Бабина, с. Новий Калинів (Самбірський район)

с. Біличі, с. Ясениця (Старосамбірський район)

с. Либохора, с. Нижня Яблунька (Турківський район)

Добробуд Сколе деревяний зруб

Стисло

Канал не знайдено
FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 126 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1655
Перегляди статей
4532853