Передкарпатська правда

  

У Турківськоиу районі прикордонники зловили французів з цигарками

У Турківськоиу районі прикордонники зловили французів з  цигарками

На кордоні з Польщею співробітники відділу «Сянки» затримали двох іноземців, які несли наплічники з контрабандними цигарками. Про це повідомила прес-служба Мостиського прикордонного загону. Охоронці кордону отримали інформацію від мешканця одного з сіл прикордоння про двох незнайомців з рюкзаками, які прямували в бік кордону. Розшукали чоловіків неподалік інженерних прикордонних споруд за 700 метрів від кордону.

 Затриманими виявилися двоє громадян Франції, 29 і 27 років, при собі вони мали пакунки із сигаретами різних марок загальною кількістю 1390 пачок. Також неподалік прикордонники знайшли автівку одного з них. Правоохоронці з’ясували, що іноземці за день до цього легальним шляхом прибули в Україну через один з автомобільних пунктів пропуску, на меті мали перенести закуплені цигарки до Польщі, незаконно перетнувши державний кордон.

Рішення у справі щодо спроби незаконного перетинання державного кордону ухвалить суд. Сигарети на суму майже 52 тисячі гривень вилучили працівники митниці ДФС України.

 

Агенство з працевлаштування profitwork

Стисло

Канал не знайдено
FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 174 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1655
Перегляди статей
4532878