Передкарпатська правда

  

У Старосамбірському районі пройшла акція «Миколай без кордонів»

Сьогодні, 27 грудня, у м. Добромиль відбулась акція «Миколай без кордонів» – українсько-польський щорічний транскордонний захід. У межах акції у місцевому Народному домі дітям з інвалідністю та учням 1-4 класів Добромильської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Степана Бандери вручили подарунки. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Українсько-польська акція «Миколай без кордонів» відбувалась 28 грудня 2016 року та 28 грудня 2017 року на території Старосамбірського району Львівської області, а саме на міжнародному пункті пропуску «Нижанковичі-Мальховичі» та смт. Нижанковичах.

Вищезазначена акція покликана нівелювати бар’єри по обидві сторони кордону, а також сприяти налагодженню добросусідських відносин в прикордонному регіоні та розвитку транскордонного співробітництва. Не менш важливою складовою проведення заходу є промоція ідеї відновлення залізничного сполучення між Республікою Польщею та Україною колією європейського стандарту, що пролягає через Старосамбірський район Львівської області.

Зазначимо, підґрунтям для започаткування цього заходу стала суспільна акція «Миколай у дітей в лікарні», яку проведено 6 грудня 2016 року та міжнародна благодійна акція «Миколай без кордонів», що відбулася 28 грудня 2016 року.

У 2016-2017 роках програма проведення акції передбачала прибуття залізничної дрезини з подарунками для українських та польських дітей Старосамбірського району, яка буде рухатися по відновленій залізничній колії європейського стандарту з м. Перемишля, Республіка Польща, до станції Нижанковичі, Україна.

Агенство з працевлаштування profitwork

Стисло

FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 132 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1641
Перегляди статей
4528007