Передкарпатська правда

  

ВУЛИЦЯ ЗАРІЧНА У ТУРЦІ ЗАЛИШИЛАСЬ БЕЗ ОСВІТЛЕННЯ

 Обласний конкурс проектів місцевого розвитку Львівської обласної ради – хороша програма на конкурсних засадах, яка дозволяє за порівняно невеликі кошти вирішити актуальні проблеми для тієї чи іншої громади. Жителями вулиці Зарічна міста Турка був з ініційований проект освітлення вулиці і поданий на конкурс обласної ради. Будинків не багато, тому кожен житель здавав по 500-1000 грн., всього громада вулиці зібрала кошти на загальну суму 30 тис. грн.

Однак з першого разу за результатами конкурсного відбору мікропроект не пройшов. Але обласна рада дозволила прийняти додатково по одному пріоритетному для розвитку району проекту. Районна влада підтримала жителів Зарічної і подала від району цей проект повторно. Він пройшов погодження в конкурсній комісії і здавалось питання вирішено.

Жителі вулиці активно взялися за роботу, допомагали будівельникам, обрізували дерева, викопували ями, готували бетонну суміш, всі від малого до великого вірили, що на Новий рік вулиця буде освітлена і засяють сучасні LED-лампи Але сподівання були марними, міські чиновники не спромоглися завершити всі роботи і повернули кошти в обласний бюджет понад 100 тисяч грн.

Це єдиний мікропроект в області, який не реалізовано у 2018 році. Тим самим міські чиновники підставили весь район, оскільки конкурсна комісія обласної ради при розгляді мікропроектів у 2019 році буде звертати увагу на результативність минулого року і тоді Турківський район одержить меншу кількість балів і тим самим зможе претендувати на незначну кількість мікропроектів для реалізації.

Добробуд Сколе деревяний зруб

Стисло

FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 106 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1641
Перегляди статей
4528020