Передкарпатська правда

  

Львівську ОДА запідозрили у друку запрошень-агіток Порошенка

Мешканці Турки отримали запрошення на обговорення плану розвитку території, які нагадують агітки за чинного Президента Петра Порошенка. Про це на сторінці у Facebook «Моя Турківщина» написала Анна Кульчицька. Обговорення було заплановане на сьогодні, 29 січня, на 16:00 у Турці в Навчально-виховному комплексі, що на вул. Молодіжна, 68. Водночас запрошення були без жодних вихідних даних. «В Турці порохоботи порушують ЗАКОН України. На листівці відсутні вихідні дані, тираж, друкарня, хто, що і таке інше. Звідки взялися ці листівки, хто за них заплатив, хто розніс у кожен двір??? До чого тут президент, в якого в пріоритеті має бути міжнародна політика та важливі загальноукраїнські питання? Його зацікавили плани розвитку Турки? Стидоба – то за це ми заплатили таку дорогу ціну?», – написала Анна Кульчицька. З цього приводу видання «Westnews» взяло коментар у голови Турківської РДА Олександра Лабецького. За його словами, на останній Раді регіонів у Києві Президент дав доручення обговорити плани розвитку кожного населеного пункту на 3 роки. Відтак Турківська РДА виконує доручення Президента. Окрім того, під час зустрічі з мешканцями Турки голова райадміністрації прозвітує про свою роботу. А також буде розказано про мікропроекти, гранти, про можливості державного, обласного і районного бюджетів.
На запитання про те, що такі зустрічі напередодні президентських виборів можна трактувати як агітацію за чинного Президента Петра Порошенка, Олександр Лабецький відповів, що то не агітація і не пропаганда. Бо, мовляв, Президент ще не кандидат у президенти. По-друге, він, Олександр Лабецький, вже протягом 4 років щовівторка зустрічається з громадою того чи іншого населеного пункту і при цьому доводиться відповідати на безліч питань. Зокрема, з приводу стану доріг та інших соціальних проблем.
Чому на запрошеннях на зустріч (які виготовленні як агітки за Петра Порошенка) не вказано, хто замовник, Олександр Лабецький повідомив, що їх виготовленням займається департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

«Westnews» вже писало про те, що зустрічі, на яких начебто обговорюють плани розвитку населених пунктів, перетворились, по суті, у виборчу агітацію за Порошенка і є «інноваційним» різновидом адмінресурсу.

Водночас «Westnews» звертається до департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА з проханням надати коментар з цього приводу.

Leopolis.news

Агенство з працевлаштування profitwork

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 125 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1584
Перегляди статей
4431303