Передкарпатська правда

  

"Возвеселімся всі разом нині".

Вже стало доброю традицією у Самбірській дитячій музичній школі після зимових канікул розпочинати навчання Святом коляди.24 січня відбувся такий захід під назвою "Возвеселімся всі разом нині".Гармонійно вписались в композицію заходу віншування, елементи обрядового дійства. Виступи кожного виконавця бентежили переповнений зал. Зачарували присутніх виступи окремих виконавців (Китова Юліана, Воробель Назарій, Стецяк Ілля).
Приємні хвилини подарували інструментальне тріо Роман та Максим Терлецькі та Михайло Андраш, хор молодших класів.Вихованці школи змінювали один одного, несучи в зал разом з мелодіями позитивні емоції та відчуття свята.У концерті звучали сучасні, старовинні, авторські колядки. Звичайно, звучав легендарний «Щедрик» М. Леонтовича у виконанні квартету трубачів.
Окрасою концерту стали вокальні тріо Волошин Христина, Шийка Любов, Васьків Анастасія та Кіт Софія, Попіль Даниїл,  Коваль Юрій.
Дитячий духовий оркестр виконав в’язанку з коляд та популярних різдвяних мелодій, а на завершення під його супровід всі присутні заспівали «Бог предвічний».Слова подяки висловив викладачам та вихованцям директор Ігор Володимирович Янів, який висловив впевненість, що різдвяна гармонія мелодій і слова дитячої коляди вселять надію в те, що Месія вбереже Україну від зла і даруватиме їй щасливу долю.       
 
З повагою, Адміністрація Самбірської дитячої музичної школи.
Kluch Mobile Польські сім картки

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 46 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1584
Перегляди статей
4431201