Передкарпатська правда

  

Ще одна парафія московського патріархату на Старосамбірщині планує приєднатись до Єдиної церки.

Процес переходу з УПЦ МП до  Православної церкви України розпочався відразу після отримання Томосу для України.  Близько 200 релігійних громад звернулися із заявами про приєднання до УПЦ.

Більшість переходів проходять мирно та без негативних наслідків, проте й трапляються випадки коли такі зміни не влаштовують  багаторічних настоятелів храму.  Тому неабияк важливо у цьому історичному часі  максимально згуртувати свої зусилля  та спільно з громадою, місцевою владою і церквою прийняти правильне рішення.

Днями, з’явилася інформація, що гірське село Грозьово, що на Старосамбірщині має намір перейти до Української Православної Церкви. Місцева громада ініціювала цей процес, оскільки не може залишатись осторонь суспільних змін. Люди вже зібрали низку підписів та готуються скликати збір села.

Такий схід села має відбутися у неділю 3 лютого 2019 року після  Служби Божої.

Ми вирішили звернутись за коментарем до настоятеля Храму Богоявлення Господнього с.Грозьово,

«Наперед не хочу щось коментувати, бо ще не відомо чи збереться громада. Поки що нічого сказати, бо має зібратись парафія» - стисло додає о. Василій.

Звичайно з цього приводу важливою є думка керманича  Грозівської сільської ради – Федіра Поліжака.  Дивно, але коли ми у телефонному режимі додзвонились до Федіра Кириловича, той у різкій формі відповів, що не буде нічого коментувати.  Цитуємо: « Я ніяких коментарів не даю» - кинув слухавку.

Можливо причиною такої бурхливої поведінки є те, що рідний брат пана голови багато років живе у Росії.

Хай там як, але ми пильно слідкуватимемо за перебігом подій у с.Грозьово.

Нагадаємо, що відповідно до Закону України № 4128-Д  від 31.01.2019року релігійні громади мають можливість змінювати свою церковну юрисдикцію на користь будь-якої іншої релігійної організації України у випадку прийняття на парафіяльних зборах не менше ніж двома третинами голосів рішення про такий перехід, затвердженого підписами членів релігійної громади. 

Агенство з працевлаштування profitwork

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 77 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1584
Перегляди статей
4431879