Передкарпатська правда

  

Звернення аграріїв Львівщини до громадськості

12 березня, о 14:00 у прес-центрі Гал-Інфо відбулась прес-конференція "Офіційне звернення фермерів щодо виборів". Участь у конференції взяли регіональні представники аграрного сектору Львівщини. Як зазначили аграрії, зараз наша країна перебуває у зоні турбулентності. Проте Україну хочуть розхитати певні політичні сили, які не мають нічого спільного із державницькою позицією.
"За останні чотири роки ми маємо суттєві зрушення у розвитку економіки нашої держави. Попри війну та небажання певних політиканів, в країні проводять реформи, які ставлять нас на один щабель із розвиненими країнами.
Завдяки правильній політиці глави держави ми затвердились на міжнародній арені як суб'єкт, а не об'єкт міжнародної політики. Маємо великий сумнів, що інші кандидати, які пропонують себе на роль керівника держави, зможуть в правильному напрямку вести країну, адже бажання деяких популістів змінити курс розвитку нас насторожує. Задля збереження країни і правильного розвитку нашої держави ми, аграрії Львівщини, підтримуємо кандидатуру Петра Порошенка на президентських виборах", - зазначено в оприлюдненому зверненні.

Спікерами заходу висту пили:

Седіло Григорій Михайлович, директор інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН України;

Кільган Іван Степанович, голова ФГ "Кільгана І.С." Самбірського району;(на фото)

Загвойський Володимир Михайлович голова ФГ "Загвайовського В.М." Самбірського району;

Мільчевич Антон Антонович, голова ФГ "Радвань Нова" Пустомитівського району;

Пінчак Микола Йосипович, директор ТзОВ "Волощанське" Дрогобицького району.

 

 

Добробуд Сколе деревяний зруб

Стисло

FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 110 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1641
Перегляди статей
4527979