Передкарпатська правда

  

У Старосамбірському районі заборонили рубки Національного природного парку "Королівські Бескиди"

У межах проектованого Національного природного парку "Королівські Бескиди" заборонила рубки. З метою максимального збереження лісових масивів майбутнього національного природного парку, враховуючи підвищений суспільний інтерес до цього питання, депутатський корпус Львівської обласної ради підтримав рішення щодо заборони Старосамбірському ДЛГП ЛГП "Галсільліс" проведення всіх видів рубок на території Старосамбірського та Дністрянського лісництв площею 8997 га, у межах яких запроектовано створення національного природного парку "Королівські Бескиди", - повідомляє прес-служба ЛОДА, Враховуючи ситуацію, яка складається з функціонуванням Старосамбірського ДЛГП, обласна рада рішенням від 05.06.2018 №717 рекомендувала розглянути питання щодо Старосамбірського дочірнього лісогосподарського підприємства ЛГП "Галсільліс" площею 9 000 гектарів. За результатами проведеної департаментом роботи, рішенням сесії Старосамбірської районної ради від 10.07.2018 № 403 підтримано пропозицію створення національного природного парку "Королівські Бескиди" орієнтовною площею 8997 га.
Зазначеним рішенням також прийнято та скеровано звернення до Міністерства екології та природних ресурсів України щодо підтримки клопотання про створення національного природного парку "Королівські Бескиди" на території Старосамбірського району Львівської області з підпорядкуванням Міністерству екології та природних ресурсів України.
Міністерство екології та природних ресурсів України схвалило клопотання.
Проект створення національного природного парку, який розробляють науковці Львівського національного університету ім. Івана Франка на завершальній стадії.

Враховуючи, що перед прийняттям відповідного Указу Президента проект повинен пройти експертну оцінку Мінприроди, Кабінету Міністрів, Адміністрації Президента України, що вимагає певного періоду часу, господарська діяльність на територіях, пропонованих до складу парку ведеться традиційним способом.

Разом з тим, ці території повинні належним чином охоронятися також і від незаконних та самовільних рубок місцевим населенням.
Враховуючи зазначене, рішенням пропонується зобов’язати ОКС ЛГП "Галсільліс" організувати та забезпечити належну охорону лісових масивів, на яких запроектовано створення національного природного парку "Королівські Бескиди".

З цією метою необхідно залучити Головне управління Національної поліції у Львівській області та Державну екологічну інспекцію у Львівській області щодо посилення контролю в частині запобігання фактів незаконних та самовільних рубок на території Старосамбірського ДЛГП ЛГП "Галсільліс".

фото ілюстративне

Kluch Mobile Польські сім картки

Стисло

FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 75 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1641
Перегляди статей
4528048