Порошенко відзначив Петрущака Хрестом

Президент України Петро Порошенко нагородив, відзначив та присвоїв звання трьом десяткам осіб із Львівщини. Серед них, наш земляк, станичний Самбірської станції Братства ОУН-УПА Микола Петрущак, який отримає спеціальну відзнаку Президента України – хрест Івана Мазепи. 

Хрест Івана Мазепи — державна нагорода України — відзнака Президента України, що встановлена для відзначення громадян за значний внесок у відродження національної культурно-мистецької, духовної, архітектурної, військово-історичної спадщини, заслуги у державотворчій, дипломатичній, гуманістичній, науковій, просвітницькій та благодійній діяльності.

Kluch Mobile Польські сім картки

Відзнака Президента України — Хрест Івана Мазепи заснована Указом Президента України Віктора Ющенка 26 березня 2009 р.
Відзнака Президента України — Хрест Івана Мазепи — розміщується на лівому боці грудей після знаку ордена Данила Галицького.

Станом на 20 лютого 2019 року відзнакою Президента України — Хрестом
Івана Мазепи нагороджено 99 осіб. Хрестом Івана Мазепи можуть бути нагороджені громадяни України, іноземці та особи без громадянства.
Нагородження Хрестом Івана Мазепи може бути проведено посмертно.
Повторне нагородження Хрестом Івана Мазепи не провадиться.

Хрестом Івана Мазепи нагороджували Президенти Ющенко і Порошенко відповідно 62 і 99 особи. Янукович і Турчинов не відзначили нікого.