Самбірчанка збудує 8-поверховий готель на "Південному" у Львові

Друк

Сьогодні, 10 травня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови на будівництво ТзОВ "Захід-Капітал-Буд" та ПП "Модель" комплексу туристичної інфраструктури з закладом громадського харчування, офісами та готельними номерами на вул. Щирецькій, 36.

8-поверховий комплекс збудують на території ТВК "Підвенний" одразу біля ресторану "Гуцульський двір" на ділянці площею 0,6985 га, яка належить до категорії земель житлової та громадської забудови.
Зараз на цій ділянці знаходиться паркінг для автомобілів.

За даними YouControl, ТзОВ "Захід-капітал-буд" зареєстроване лише 8 місяців тому у Львові на вулиці Щирецькій 36, де і планується будівництво. Основний вид діяльності підприємства – організація будівництва будівель. Засновниками фірми є мешканка Самбора Оксана Анищак та львів'янка Федишин Тетяна.

За цією ж адресою зареєстроване приватне підприємство "Модель", яке працює більше 20 років і займається діяльністю ресторанів та надає послуги мобільного харчування. Власником фірми є Писарчук Олена, дочка власника ТВК "Підвенний" Петра Писарчука.

 

 

 

 

 

Білаки запрошуємо на роботу