У Старому Самборі під загрозою опинилася реконструкція школи імені Героя України Богдана Сольчаника

Кабінет Міністрів слуг народу України з невідомих причин заблокував фінансування проектів ДФРР. Проект Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР) «Реконструкція приміщення опорного загальноосвітнього навчального закладу Старосамбірської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 імені Героя України Богдана Сольчаника (з впровадженням енергозберігаючих заходів)» можуть не реалізувати через неотримання фінансування.

Досі школа не отримала жодної гривні з передбачуваних 2 мільйонів. Це при тому, що обласна та районна ради виконали свої зобовязання з фінансування проекту. На його реалізацію з місцевих бюджетів було виділено відповідно 250 та 150 тисяч гривень.

Фінансування не отримали також вісім громад Старосамбірського району, які сподівалися коштом субвенції на соціально-економічний розвиток вирішити важливі питання для своїх населених пунктів. Йдеться, зокрема, про капітальні ремонти в селах вуличного освітлення, Народних домів, шкіл, спортивної зали та інших об’єктів.

Kluch Mobile Польські сім картки

Мешканці району просять уряд повернути гроші громадам для реалізації відповідних проєктів, адже це один з небагатьох для них шансів покращити стан соціальної інфраструктури.