Двоє мешканців Самбірщини стали призерами Чемпіонату світу з гирьового спорту

У Сербії завершився чемпіонат Світу з гирьового спорту, на якому збірна команда України здобула бронзову нагороду в естафеті довгим циклом серед дорослих. У цій номінації вона поступилась спортсменам Латвії та Росії.

В цьому успіху вагомий внесок двох спортсменів-гирьовиків із Самбірського району Романа Мниха та Миколи Драгана. Вони право для участі в чемпіонаті світу вибороли у Хмельницькому під час чемпіонату України з гирьового спорту.

На чемпіонаті України Роман Мних зайняв ІІ місце серед дорослих у поштовху довгим циклом, а також у командній естафеті у цій вправі показав найкращий результат – 36 підйомів за 3 хвилини. У свою чергу Микола Драган виступав тільки по класичній естафеті серед юніорів, де серед молодих силачів йому не було рівних.

Монументи, Памятники. Виготовлення та встановлення

У Сербії уродженець Самбірщини Роман Мних, піднявши гирю 39 разів (найкращий результат серед усіх учасників), виконав норматив майстра спорту міжнародного класу.

Микола Драган із Сербії повернувся срібним призером. Він у складі юніорської збірної України в командній естафеті з класичного поштовху 51 раз підняв дві гирі. Йому не вистачило 2 підйоми до виконання нормативу майстра спорту міжнародного класу.

Микола СЕНЕЙКО, Leopolis.news