Старосамбірські слуги народу надто "дорогі"

vzpОстаннім часом неодноразово натрапляю на дописи в соціальних мережах, які стосуються формування бюджету  Старосамбірського району на 2019 рік. Мова йде про документ, який був оприлюднений на сторінці фейсбуку "Люстрація Старосамбірщини." Звичайно, більшість місцевих видань, в тій чи іншій мірі, не хочуть, чи то неможуть порушувати питання фінансування райради. А ми спробуємо, назва видання зобовязує.
За інформацією  "старосамбірських люстраторів" заробітна плата голови райради у наступному році становитиме понад 50 тис гривень у місяць, а відповідно річний фонд оплати праці понад 600 тис грн . Звичайно, якщо дивитись чисто процедурно, то керівництво райради тут ніпричому... бо мовляв, проект бюджету подає адміністрація в особі Руслана Пупи, потім затверджує бюджетна комісія, а вже, аж тоді голосується на сесії райради. Для повного опису картини змушений додати, що зацікавлені особи голова та заступник райради, працівники - депутати на сесії райради не голосують за бюджет, аби уникнути конфлікту інтересів.
То, офіційно так виглядає, що в такому неподобстві винна районна адміністрація та депутати що голосують за бюджет. Однак, бюджетні пропозиції формувала все ж таки голова райради Тетяна Терлецька.

В  час, коли освітяни та медики забезпечені зарплатою на 9 місяців, а працівники ради отримують премії та ще й не малі, така ситуація , як на мене, аморальна.
Таким чином, наступає криза влади, коли реалії зовсім різняться від офіціозу. Криза підсилена ще й тим, що наступає останній рік каденції та райрад взагалі.

Жаль, але ситуація з високими зарплатами чиновників набула системного характеру. Триває скандал що до премій міського голови Хирова, а скільки таких ситуацій не виявлено?
Побачимо, як це все буде. Але сподіваюсь, що здоровий глузд переможе і нарешті буде прийнято чесний бюджет.

До слова, зарплата голови Старосамбірської райради Тетяни Терлецької цього року становить близько 40 тисяч місячно, то чи є вже така нагальна потреба збільшувати її у такий складний час іще на 10 тисяч гривень.