Передкарпатська правда

  

У Самборі зросла оплата за проїзд. Найбільше потерпіли жителі вулиці Снігурського

У цьому році тарифи на проїзд у місті Самборі зросли вже вдруге. На початку року оплата становила 4 грн., згодом стало 5 грн, тепер потрібно заплатити 6 грн. А з пасажирів які їдуть до вулиці Снігурського беруть 7 грн. Цю проблему порушив на сесії Самбірської міської ради депутат Роман Барна. В обговоренні депутат Світлана Дудко прояснила ситуацію. Мовляв у місті немає громадського транспорту. Автобуси, буси і маршрутки функціонують в режимі приміських перевезень. А тому, міська рада немає ніякого впливу на формування тарифів на перевезення містян. Для формування міських маршрутів потрібно оголошувати конкурс, тендер і таке інше. Ця процедура займе рік часу, - пояснила депутат. Інший депутат, Василь Спаньчак, який має досвід у перевезенні пасажирів, пояснив, що аби прискорити вирішення проблеми потрібно просто звернутися до директора Самбірського АТП Івана Романяка та попросити його проявити добру волю і зменшити оплату за проїзд. Міський голова Юрій Гамар повідомив депутатам, що розмова з Іваном Романяком вже відбулася, але через службову зайнятість він не зміг прийти на сесію міської ради. Зробить це іншого разу, у будь-який час зручний для депутатів і розтлумачить їм тарифну політику АТП. Депутат Роман Барна не вгавав. Він апелював до здорового глузду. Мовляв, усі пасажири міста, незалежно від того, їдуть вони одну зупинки, чи до кінцевої, платять 6 грн. і лише жителі вулиці Снігурського змушені платити 7 грн..

І справді пояснити це важко, адже всі містяни мають одинакові права. Сподіваємось, що у Івана Романяка є вагомі аргументи, аби пояснити депутату таку дискримінацію його виборців.

До речі таксисти беруть оплату за проїзд у межах міста 35 грн, а коли кажеш що на Лопухівку(вул.Снігурського) то вже правлять 50 грн..

Слід зазначити, що у Львові плата за проїзд у межах міста становить 4 грн. Зараз ведеться обговорення підвищення тарифів на проїзд до 6 грн. у новому 2018 році. Правда, все це робиться бублічно за участю депутатів міста, перевізників, громадськості, ЗМІ.

Самбірське АТП піднімає тарифи на проїзд на власний розсуд, шито-крито і без жодних пояснень. Цікаво, що львівські тарифи формуються як на маршрутне таксі, тобто зупинка на вимогу пасажира у будь-якому місці. У Самборі перевізники зупиняються тільки на стаціонарних зупинках, але вже сьогодні дорожче як у Львові.

Залишається чекати, що Іван Романяк знайде час, а депутатам міської ради буде зручно, аби зустрітися та вирішити проблему самбірчан. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добробуд Сколе деревяний зруб

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 134 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1575
Перегляди статей
4417826