Передкарпатська правда

  

Самбірських депутатів надихала професор і ганив мер

Сьогодні, 24 липня, повинна була б відбутися позачергова сесія Самбірської міської ради. У порядку денному було кілька нагальних питань життєдіяльності міста та чергове обговорення проблеми єврейського кладовища. Для кворуму забракло одного міського обранця. Чекали понад дві години та не дочекалися. 

Член єврейської делегації, яка прибула для обговорення проекту дизайну єврейського цвинтаря, професор Католицького університету з Америки(США) Кузевич, користуючись моментом виступила перед присутніми депутатами і у своєму виступі надихала обранців до швидшої співпраці. Пані професор переконувала депутатів, що чим швидше просуватиметься проект дизайну тим буде краще, а для вдосконалення проекту ще буде безліч нагод.

Натомість міський голова Самбора Юрій Гамар ганьбив відсутніх депутатів. Йшлося про дві депутатські фракції - БПП та Народний контроль. Через відсутність депутатів із цих фракцій міська рада не може розпочати створення Інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) для дітей з особливими потребами. Внести зміни до міського бюджету.Слід зазначити, що для ІРЦ передбачені кошти в обласному бюджеті, якими місто не зможе користуватися без відповідного рішення міської ради, а Перше вересня не за горами.

Від особистого протистояння депутатів фракцій БПП і Народний контроль можуть потерпіти діточки з особливими потребами. Мер на сесії був, а депутатів не було. Є шанс виправити ситуацію у четвер. Призначена чергова позачергова сесія.

ДОВІДКА: Інклюзивно-ресурсний центр є установою, що утворюється з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у професійно-технічних навчальних закладах, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, надання їм психолого-педагогічної допомоги та забезпечення системного кваліфікованого супроводження. Створення та діяльність таких Центрів сприятиме забезпеченню дітям з особливими освітніми потребами необхідної психолого-педагогічної підтримки.

Агенство з працевлаштування profitwork

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 89 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1584
Перегляди статей
4432160