Передкарпатська правда

  

Обласна влада не особливо шанує Самбірщину

Цьогорічне літо на Самбірщині було багате на різноманітні події. Одразу після Великого посту у Лаврові традиційно садили "Отчий ліс". Потім у Сприні урочисто відзначали чергову річницю УГВР відкриттям памятника її творцям. Естафету свят, подій і фестивалів продовжив "Кульчиці-фест". Значною подією стало відкриття памятної Вежі воякам УПА у селі Недільна. Традиційно палили свою "Ватру" лемки у Нагірному. Наймасштабнішою подією стали Дні Добросусідства у Нижанковичах. Іще цілий ряд більших чи менших урочистой відбувалося на Самбірщині.

Про все це детально писала місцева преса. Більшість жителів Самбірщини були безпосередніми їх учасниками. Мені видалася цікавою одна особливість. У більшості випадків очільники області ігнорували події загальноукраїнського значення, які відбувалися на теренах Самбірщини. Наведу лише два приклади. У Сприні губернатора представляв радник, а про голову облради навіть важко пригадати хто. У Нижанковичах губерн атор відбувся першим заступником, хоча на думку переважної більшості жителів Самбірщини, "такого, як у Нижанковичах іще не було".

Особливої пікантності набуває той факт, що очільники області належать до ПР і Свободи, а на Самбірщині із шести перших осіб троє представляють Партію регіонів, один Фронт змін, два Рух. Мабуть тут справа навіть не у політичних, а в якихось особистіних симпатіях, чи антипатіях.

 

 

Добробуд Сколе деревяний зруб

Стисло

FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 65 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1641
Перегляди статей
4525567