Передкарпатська правда

  

Самбірщину відвідав Патріарх УПЦ-КП

Напередодні Різдва Пресвятої Богородиці до Самбора з Патріаршим благословенням прибув Патріарх Київський і Всія Руси-України Святійший Філарет. Його супроводжували Митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, єпископ Дрогобицький Матфей, настоятель храму Пресвятої Трійці о.Микола Юзич інші духовні особи та священники.

Цього дня Патріарх УПЦ-КП св.Філарет зустрічався з керівництвом міста і району, громадскістю Самбірщини. Міський голова Самбора Тарас Копиляк у вітальному слові зазначив, що це не перший візит Патріарха до Самбора. У Самборі Він освячував храми, закладав перші камені у їх розбудову. Із глибокою повагою мер вручив Патріарху медаль "За вагомий внесок у розбудову м.Самбора". Натомість Святійший Філарет нагородив мера  Патріаршою Грамотою та Відзнакою. Вечером у церкві Пресвятої Трійці відслужили урочисту всеночну до Дня Різдва Пресвятої Богородиці.

Наступного дня, у сам День Різдва Пресвятої Богородиці, Патріарх Філарет відвідав Старосамбірський район.

У своїх зверненнях до жителів Самбірщини Патріарх закликав до єднання і творення Єдиної Помісної Української Церкви. За словами Святійшого, Бог дарував нам Державу  і ми повинні зберегти цей Божий дар через єднання і творення української церкви. Без української держави не буде української церкви, але й без української церкви може не встояти українська держава.

 

Kluch Mobile Польські сім картки

Стисло

FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 42 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1641
Перегляди статей
4527531