Передкарпатська правда

  

Бізнес

Уряд Польщі "боротиметься" з Чехією, Словаччиною та Угорщиною за українських трудових мігрантів

Уряд Польщі працює над новими положеннями соціально-міграційної політики, які мають спростити отримання дозвільних документів на перебування в Польщі трудових мігрантів, зокрема, з України.  Про це повідомив міністр інвестицій та розвитку Польщі Ежи Квециньський на XI Форумі "Європа-Україна"

За його словами, польському бізнесу буде простіше  працювати з іноземцями. Так само польська влада хоче уважно вивчити, в яких регіонах і в яких галузях потрібні працівники, та яких саме професій.

Крім того, нові положення мають спростити  громадянам України умови ведення бізнесу в Польщі.

Відзначається, що в Польщі ліберальна міграційна політика, але проходження всіх формальностей займає багато часу. Тому підприємці запропонували уряду найняти додаткових чиновників для видачі дозволів на роботу.

Так само польські роботодавці мають забезпечити, швидку легалізацію трудових мігрантів. Однак трудові мігранти з України все більш активно шукають трудову зайнятість в Чехії, Словаччини та Угорщини.

У польському уряду відзначили, що робота над новою міграційною політикою в країні триває кілька місяців. Очікується, що нові положення будуть готові до літа.

Раніше стало відомо, що українці за 2017 рік перевели з Польщі 100 млрд гривень. Перед цим повідомлялося, що до кінця 2020 року на польський ринок праці буде прибути 200-300 тисяч українців щорічно.

При написанні матеріалу використовувались матеріали : Польського Радіо

Kluch Mobile Польські сім картки

Стисло

FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 233 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1641
Перегляди статей
4527486