Передкарпатська правда

  

Бізнес

У Самбірському районі відкрили потужний елеваторний комплекс

 Агроінвестор – ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» у селі Новосілки-Гостинні Самбірського району ввів в експлуатацію сучасний елеваторний комплекс по зберіганню врожаю потужністю 12 тисяч тонн зерна. У цей новітній елеватор входять зерносушильний, зерноочисний комплекси та дві автомобільні ваги тоннажністю на 80 тонн. Пише Микола СЕНЕЙКО, для Leopolis.news. З нагоди такої важливої для Львівщини і Самбірщини події відбулись урочистості з освяченням елеваторного комплексу. В них взяли участь голова Львівської ОДА Олег Синютка, керівник ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» Андреа Б’янко, директор департаменту агропромислового розвитку ЛОДА Наталія Хмиз, голова Самбірської районної ради Віталій Кімак, голова РДА Микола Фрей, начальник районного управління агропромислового розвитку РДА Микола Аннич та інші. «На Львівщині ми чи не щотижня щось нове відкриваємо і вводимо в дію, – сказав голова ЛОДА Олег Синютка. – Для людей це робота на місці, сімейний достаток, а не робота в Польщі, Америці чи ще десь далеко від дому. Важливо, щоб таке відбувалось не біля Львова, а в селі, як це ми бачимо сьогодні на Самбірщині. Зміни є відчутні, і вони триватимуть. Цього хочемо всі. Але результати багато залежать від діяльності влади на місцях, кожного з нас. Тому цих 10 тисяч хлопців з області на сході. повинні знати і відчувати, за що стоять проти ворога». Наголошувалось, що із введенням в дію елеваторного комплексу відкрито дванадцять нових робочих місць. А загалом на виробничих базах ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед», що у селах Новосілки-Гостинні та Чуква Самбірського району, працює більше 80 різних спеціалістів. Голова ЛОДА Олег Синютка «Подякою» відзначив керівника ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» Андреа Б’янко за вклад у розвиток економіки області та аграрного сектору зокрема.

На підприємстві, яке з 2006 року веде свою діяльність у Кам’янко-Бузькому, Самбірському, Радехівському, Старосамбірському, Буському, Сокальському, Дрогобицькому районах, а також на тераріях 11 сільських рад Тернопільської області, працює понад 600 робітників. Середньомісячна зарплата більше 10 тисяч гривень. Торік до бюджетів всіх рівнів ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» сплачено 79 мільйонів гривень, а власники земельних паїв за здані їх в оренду отримали 73 мільйони гривень.

«Встановлення такого елеватора у с. Новосілки-Гостинні, що на Самбірщині, дозволить збільшити ефективність нашого агровиробництва. Більшість вирощеного і зібраного зерна постачаємо на експорт, але й немало його реалізуємо на внутрішньому ринку. Потенціал західного регіону України дуже високий в контексті сільськогосподарського сектору. Успішність бізнесу не може реалізуватись без людського фактору, тому ми багато часу і зусиль приділяємо навчанню та підвищенню фаховості наших працівників», – наголосив директор ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» Андреа Б’янко.

За словами керівників району – голови РДА Миколи Фрея, голови райради Віталія Кімака, влада Самбірщини завжди охоче сприяє тим, хто демонструє плідні результати своєї діяльності. Це яскраво підтверджується на прикладі виробничої діяльності агроінвестора ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед». Окрім усього, воно фінансово допомагає громадам вирішувати соціальні питання.

Фото автора.

Kluch Mobile Польські сім картки

Стисло

FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 237 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1641
Перегляди статей
4527517