Передкарпатська правда

  

Бізнес

Щирі вітання складаємо переможцю Андрію Тягнибоку.

Щирі вітання нашому колезі по партії! Дані на сайті Центральної виборчої комісії свідчать, що кандидат у депутати Верховної Ради від Партії регіонів Антон Яценко виграв вибори в депутати Ради в окрузі №200.
До округу №200 належать Умань, а також Монастирищенський, Уманський, Христинівський райони та частина Тальнівського району Черкаської області.
Антон Володимирович Яценко набрав 29,9%, або 29 959 голосів виборців за результатами підрахунку 100% опрацьованих протоколів дільничних комісій.

Дані на сайті Центральної виборчої комісії свідчать, що кандидат у депутати Верховної Ради від ВО "СВОБОДА" Андрій Тягнибок переміг на виборах  в окрузі  №125.
До цього округу належать м Самбір, Стрілковицька сільська рада Самбірського району, Старосамбірський, Турківський та Сколівський райони. Андрій Тягнибок набрав 35,19 %, або 37 195 голосів виборців, що на 7 953 голоси більше від Андрія Ярославовича Лопушанського, за результатами підрахунку 100% опрацьованих протоколів дільничних виборчих комісій. Найвагоміший вклад в перемогу був зроблений містом Самбір та Сколівським районом. Як наслідок перемоги, будемо чекати виборів у частині Сколівського району до Львівської обласної ради.  Хоча і тут, як ми знову наголошуємо вибори закінчаться не розпочавшись, бо є великий сумнів, що Сколівщину Свобода  комусь віддасть.

 

 

Kluch Mobile Польські сім картки
Добробуд Сколе деревяний зруб

На сайті 343 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
2118
Перегляди статей
5315741