Передкарпатська правда

  

Освіта

Тиск на місцеву громаду, чи сепаратизм по Старосамбірськи

Кожного понеділка, за старою традицією, в Старосамбірській районній адміністрації проходить нарада. На цій нараді, яку чомусь називають апаратною, обговорюються питання життєдіяльності району, як правило, нудні та нецікаві широкому загалу. Однак, та, що відбувалася 6 листопада відзначилася неймовірними пристрастями. Довелося перепровірити із кількох джерел і виглядає все достеменно. Емоційну хвилю генерували навколо обговорень, які проходили в Торчиновичах за участю представників Стрілковицької громади. Генератором емоційної істерії була очільниця райради Тетяна Терлецька, мовляв працівники райадміністрації, жителі Торчинович Тарас Чубик та Назар Дашко на цих зборах «несли бздури», та звернулась до голови адміністрації Ореста Бонка, аби той навів з ними порядок. Бздурами, очевидно, зверхниця райради вважає усі думки жителів громади, які не співпадають з її власними. Тобто, демократія, напевно, полягає у тому, щоб закрити писок будь-якому мешканцю району. Щоб не «нести бздури», окремо, Тетяна Іванівна зауважила про неприпустимість сепаратизму в районі. Під «сепаратизмом» видно малося на увазі те, що стрілковичани запрошують торчиновицьку громаду до об’єднання, і тоді, ймовірно, ще на одну сільську раду в районі стане менше. Проте, виявляється, район має свої плани на це об’єднання, і аж ніяк районним очільникам не цікава позиція тої, чи іншої громади.

Kluch Mobile Польські сім картки

Нагадаю, що нещодавно Старосамбірський район зменшився на дві сільські ради, Лютовиську та Сусідовицьку, які навернулись до Самбірського району влившись у Воютицьку об’єднану громаду. Очевидно, що представники цих громад, напевно, «несли бздури» і тому об’єдналися. Якби не «несли бздури», то їм би у Старосамбірському районі було комфортніше жити і розвиватися, бо районна влада дбала би за них денно і нощно. А так, будуть, напевно, мучитися в тій Воютицькій громаді з її доходами більшими ніж в м. Хирів?

Незрозумілою стала також позиція Юрія Войтіва, прописаного у Старому Самборі очільника старосамбірських докторів, який гаряче підтримав позицію голови райради про неприпустимість об’єднання Торчинович та Стрілкович. Цьому, очевидно, сприяла висока температура дискусії?

Принагідно нагадаю, що станом на ту хвилю Юрій Ярославович не є депутатом ні обласної, ні районної, навіть сільської ради, а головним болем лікаря має бути покращення медичних послуг з одночасним збереження медичної мережі, а не втручання у об’єднавчі процеси сільрад, бо це аж ніяк не його компетенція та повноваження. Хоча, як громадянин, він має право  висловити свою думку з приводу будь-якого питання. Проте, зважаючи на рівень культури в старосамбірській владній еліті, хтось і про його думки може сказати, що «несе бздури». А якби він цей час витратив на те, щоб поцікавитись який ще борг у Старосамбірської медицини перед Самбірською? Бо якось так стається, що хоча в Самборі і є затримки зарплат в медицині, а горяни все ж їдуть лікуватись до того ж Самбора. Може час Юрію Ярославовичу пильніше придивитися до того як обслуговують мешканців району так, що вони тікають в Самбір, а разом з ними і кошти громад?

Очевидно, що для того, щоб не тікали громади з району кожен має на совість, добре робити свою роботу і тоді все на Старосамбірщині та й  в Україні буде добре.......

Добробуд Сколе деревяний зруб
LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 104 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
2080
Перегляди статей
5195484