Передкарпатська правда

  

Освіта

Старосамбірська районна рада хоче збудувати стоянку автомобілів та зробити благоустрій навколо "білого дому" за 4,8 млн грн

На останньому засіданні  президії Старосамбірської районної ради розглядалось чимало важливих питань, зокрема про оптимізацію навчальних закладів району, реорганізацію інтернатів в Стрілках та Хирові. Зрозуміло, що такі важливі питання породили гарячу дискусію і, як показало обговорення, єдиної думки в народних обранців району немає,  та все ж сподіваюсь,  що першого вересня на Старосамбірщині шкіл не поменшає.
Ще активніше розгорілась суперечка при обговоренні питання  затвердження проектно-кошторисної документації проекту «Реконструкція спортивного майданчика із штучним покриттям з розширенням (влаштування волейбольно-баскетбольного поля та тренажерного комплексу) та благоустрій прилеглої території за адресою вул.Л.Галицького 40, м.Старий Самбір .

В такому здавалося б технічному  питанні жодних різнотлумачень не мало б виникати, однак коли члени президії  зажадали від керівництва райради документацію та розглянули розрахунки то були  шоковані.

Kluch Mobile Польські сім картки

Для облаштування  стоянки та волейбольного майданчика керівництво райради приберегло без малого пять мільйонів гривень . Це навіть більша сума, яку потрібно, аби не вкорочувати віку освітянам.
З цього приводу я звернувся до голови фракції  партії Анатолія   Гриценка  Романа Батючка, який прокоментував так: "ситуація що склалася є настільки відверто цинічною що підібрати адекватні слова важко. Все почалося з того, що на профільній комісії райради з питань комунального майна було запропоновано затвердити експертизу документації що до реконструкції площі Героїв небесної сотні.  Природно, що  таке питання всі члени мали підтримати одноголосно, однак, зясувалось, що заплановані роботи до площі Героїв небесної сотні жодного відношення не мають, а мова йде про облаштування території, зокрема будівництво стоянки для автівок, волейбольного майданчика та благоустрій території. Ціна питання 4,8 млн грн .

 Дуже тішить, що керівництво райради готове витрачати такі кошти на проведення благоустрою та дуже засмучує те, що на розгляд сесії подано питання про призупинення та реорганізацію шкіл району в звязку з відсутністю тих же самих грошей. Я сподіваюсь що здоровий глузд та державницька позиція переможе  на сесії   районної ради.'
Член фракції Самопомочі Ігор Бегей в своєму коментарі зауважив, "що їхня   фракція обговорює проекти вищезгаданих  рішень та при ухваленні  рішення керуватимемось виключно інтересами простих людей."

На тому ж  засіданні голова райради Тетяна Терлецька   клопотала про підтримку реконструкції площі. Така позиція повністю прогнозована,  бо фактично після відомих подій довкола теперішнього міського голови Старого Самбора вона є чи не єдиним  претендентом на посаду голови обєднаної Старосамбірської громади і тому вона  хоче задобрити старосамбірчан, але на жаль  за рахунок шкіл та сіл району. Здобувши прихильність містян чи не втратить прихильності селян, чиї діти змушені будуть добиратись за десят кілометрів до школи.
То ж  побачимо наскільки вже в недалекому майбутньому переможе здоровий глузд у виборців Старосамбірщини при обиранні собі правителів.
Довідка 
за часів незалежності Украіни від 1992 по 2015 рів в Старосамбірському районі було закрито лише дві школи в Передільниці та Мшанці, спортивний майданчик для мініфутболу зі штучним покриттям обійшовся районному бюджету за дарма.

Добробуд Сколе деревяний зруб
Білаки запрошуємо на роботу

На сайті 254 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
2104
Перегляди статей
5289452