Передкарпатська правда

  

Освіта

ВО «Свобода» звинувачує газету «Високий замок» у продажності

Сьогодні, у Самборі, депутати районної ради, члени партії ВО «Свобода» брати Володимир та Михайло Коваліви поставили біля корпункту газети «Високий замок намет з гаслами, що вставка у газеті  «Високий замок» - «ВЗ» + Самбірщина», продалася олігархам, браткам-Дубневичам» та роздають Звернення із закликом не голосувати за братів-Дубневичів. Свій вчинок свободівці пояснюють тим, що в попередньому номері газети на правах політичної реклами штаб Ярослава Дубневича звинуватив їх в тому, що їхнє Звернення до громади Львівщини є не правдивим та використовується регіоналами. «Ми вимушені захистити своє чесне імя і відстояти честь нашої партійної організації, - кажуть брати-Коваліви, - після замовної політичної реклами штабу Ярослава Дубневича, ми звернулися з вимогою підтвердити правдивість нашого Звернення та надрукувати його у газеті на тих же умовах, що й матеріал Дубневича. Однак у корпункті «Високого замку» нам в грубій формі відмовили. До виборів, вийде лише один номер газети і ми фізично не зможемо заявити свою позицію з цього приводу та спростувати брехню «дубневичів». За нашою інформацією, штаб Дубневича готує у наступному номері цієї газети рекламну статтю, де вихваляє Дубневичів і замовив додатковий тираж, щоб використати, як агітаційний матеріал. Тобто, у попередньому номері нас оббрехали, а в наступному не дають можливості донести читачам правду, водночас вихваляючи Ярослава  Дубневича. Іншого виходу, як піти на такий протест у нас не було, до виборів залишились лічені дні», - розповіли брати Коваліви.

 

З приводу, хто і як розповсюджує їхнє Звернення, то Коваліви заявляють, що цей процес їм не підконтрольний. «Наша заява була опублікована  в Інтернет-виданні «Прикарпатська правда», а потім її використовували як листівку регіонали, друкувала кунівська газета, передруковували інші Інтернет видання. Одне слово, всі хто проти братів-Дубневичів».

Намагаючись уникнути скандального розголосу, ми телефонували до Степана Курпіля та Наталії Балюк, однак належної оцінки діям свого власкора у Самборі вони не дали і нашій публікації не посприяли.  Розмовляли із кандидатом у народні депутати від об’єднаної опозиції Тетяною Чорновол та відомими київськими журналістами. Тетяна Чорновол нашу позицію підтримує, бо за її словами, довірена особа Ярослава Дубневича пан Орест Червоний є офіційним помічником нардепа Степана Курпіля і годі там правду шукати. Наше Звернення підтримали  кандидати в народні депутати, побратими свободівці Юрій Михальчишин та Андрій Тягнибок.

Окрім цього, брати-Коваліви, також, застерігають виборців від іще однієї газетної провокації.

Нещодавно на території нашого округу була розповсюджена підроблена газета проти кандидатів від Обєднаної опозиції ВО «Батьківщина та ВО «Свобода». Схожий газетний клон розповсюджували і у 125 Старосамбірському виборчому окрузі. Ось як з цього приводу висловився голова львівського регіонального виборчого штабу ВО "Батьківщина" Степан Кубів. Він заявив,кажуть брати-Коваліви, - «Це не вперше у цьому окрузі розповсюджують підроблену газету «Наша батьківщина», яка не є офіційним друкованим виданням партії. Підроблені газети також розповсюджували у відповідних округах проти наших кандидатів-мажоритарників – Романа Ілика, Тетяни Чорновол та Юрія Михальчишина». «На це здатні лише ниці люди , які втратили честь і гідність, продались за грош задля тимчасової власної вигоди, зрадили власний народ».

Добробуд Сколе деревяний зруб

 

З В Е Р Н Е Н Н Я

Депутатів Самбірської районної ради, членів ВО «Свобода» братів Михайла та  Володимира Ковалівих до жителів Львівщини.

 

Шановні краяни! Сьогодні, напередодні , направду доленосних для України парламентських виборів, ми повинні, як ніколи вдумливо підійти до вибору посланця до українського парламенту від націоналістичної Львівщини. Здавалося б, що на перший погляд все зрозуміло. Партії регіонів протистоїть об’єднана опозиція та «Свобода». Однак, про свою опозиційність заявляє цілий ряд інших, начебто опозиційних кандидатів та самовисуванців. Серед них є багато порядних людей, які у разі перемоги достойно представлятимуть Львівщину. Проте, особливу небезпеку для України становлять замасковані під псевдоопозиціонерів самовисуванці-самозванці. Серед них найбільшу загрозу державності становлять псевдобізнесмени, колишні рекетири(так звані братки) та екс-зеки. Впершу чергу ми звертаємося до жителів Львова та Пустомитівського району, Самбірського, Городоцького і Мостиського. Річ у тім, що тут балотуються самовисуванці брати-Дубневичі, більш відомі широкому загалу як братки-Дубневичі.

 

Ці одіозні бізнесмени нажили свій капітал на розкраданні бюджетних коштів з української залізниці за попередньої і теперішньої влади. Старший Дубневич був позбавлений волі за особливо важкий злочин на 8 років, хоча повинен був отримати до 15 і приховав це від своїх виборців. Взявши провину на себе, напевно прикрив молодшого Ярослава Дубневича. Роздаючи крадені у держави кошти обидва стали депутатами обласної ради. І тут проявилася їхня зрадлива натура. Коли у сесійній залі обласної ради приймалися рішення на захист національних інтересів України, вони ховалися від голосування. Ви не знайдете їхніх голосів при голосуванні з приводу харківських угод, стосовно червоного прапора, відставки намісників Януковича на Львівщині.

 

Використовуючи мандат депутата Львівської обласної ради вони продовжували деребанити бюджетні кошти, відмиваючи мільярдні суми через підставних осіб. Нахабно обдурюють селян, виплачуючи лише півтора відсотка орендної плати за гектар орендованої землі. Лицемірно дурять багатодітних матерів і не моргнувши оком дарують їм іконки, приписуючи собі заслуги у їх нагородженні, не маючи до цього жодного відношення. Навіть теперішні, далекі від довіри, правоохоронні органи зацікавилися їхнім бізнесом. І коли запахло смаленим, колишній зек разом з братом та іншими родичами і підлеглими масово подалися в кандидати у народні депутати.

 

Розуміючи, що на них чекає в’язниця, ці хижаки прикрились законодавством, яке не дозволяє арештовувати кандидата в народні депутати. Дубневичі намагаються в черговий раз обдурити наших краян і захиститися від тюрми депутатським мандатом. Вони засівають свої виборчі округи краденими у народу грошима. По блюзнірськи підкуповують священників та голів сільських рад, будують за крадені кошти криївки. Ремонтують школи та будують виходки.

 

У своїх обіцянках запевняють, що найперше валитимуть злочинний режим і забувають розповісти виборцям, що свої злочинні капітали вони нажили при теперішній владі і цей режим їх не тільки не карає, а й прикриває. Ми закликаємо всіх виборців Городоцького та Пустомитівського виборчих округів проявити національну гідність і не стати посміховиськом, обравши до українського парламенту колишніх зеків. Закликаємо всіх святих отців та віруючих проявити християнську мораль та відмовитись від крадених у людей грошей, офірованих на церкву. Закликаємо ветеранів ОУН-УПА проявити гідність, адже ваші побратими мабуть перевертаються в могилах, коли на крадені гроші будуються музеї-криївки. Шановні жителі Львівщини, виборці Львова, Пустомитівського, Городоцького, Мостиського та Самбірського районів не дайте зганьбити П’ємонт Української Незалежності, - Галичину та Львівщину. Не голосуйте за братків-Дубневичів. Ми, брати Коваліви, зважилися на такий заклик, тому, що особисто відчули силу каральної машини теперішнього режиму, коли заважали російським шовіністам ходити з червоними прапорами Львовом і кілька місяців провели у сізо за власні переконання. І заради утвердження Соборної Незалежної України.

Депутати Самбірської районної ради від ВО «Свобода» Володимир і Михайло  Коваліви.

 

Kluch Mobile Польські сім картки
Добробуд Сколе деревяний зруб

На сайті 218 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
2121
Перегляди статей
5319564