Передкарпатська правда

  

Освіта

В Україні заборонили продаж серії дезинфікаційного засобу

В Україні заборонили продаж серії дезинфікаційного засобу

Державна служба з лікарських засобів заборонила реалізацію, зберігання та застосування лікарського засобу «Біосепт», розчин для зовнішнього застосування 96% по 100 мл у флаконах, серії 010118, виробництва Приватне акціонерне товариство «Біолік», Україна. Відповідне розпорядження оприлюднене на сайті Держлікслужби.

«Біосепт» заборонили на підставі встановлення факту невідповідності вимогам методів контролю якості до реєстраційного посвідчення № UA/13166/01/01 препарату за показником «Оптична густина» (при вимогах 0,40 за довжини хвилі 240 нм – результат завищений; при вимогах 0,10 в області від 270 нм до 340 нм – результат завищений) (сертифікат аналізу ДП «Центральна лабораторія з аналізу якості лікарських засобів і медичної продукції») та відповідно до чинного законодавства.

Суб’єктам господарювання, які здійснюють реалізацію, зберігання та застосування лікарських засобів, доручили невідкладно після одержання даного розпорядження перевірити наявність серії 010118 лікарського засобу «Біосепт» і при виявленні зразків цього лікарського засобу вжити заходи щодо вилучення його з обігу шляхом знищення або повернення постачальнику (виробнику).

Монументи, Памятники. Виготовлення та встановлення
Монументи, Памятники. Виготовлення та встановлення

На сайті 186 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
2106
Перегляди статей
5294915