Передкарпатська правда

  

Освіта

Старий Самбір «Безпечне місто». Відеокамери допомогли зловити шахраїв

В четвер 15 лютого близько 14 год до Старосамбірського відділення поліції зателефонував місцевий житель, який повідомив, що до нього в помешкання приходили троє невідомих осіб, які цікавилися, де в місті продають житлове приміщення. Кілька хвилин порозмовляли і пішли. Після їх візиту господарі виявили, що пропали мобільні телефони.

“Стало зрозумілим, що до міста завітали гастролери. Тому першим, що вирішили зробити – це переглянути камери відеоспостереження. У місцеві Фейсбук-спільності оприлюднили фото. Люди миттєво поширювали”, – кажуть у поліції.

Монументи, Памятники. Виготовлення та встановлення

Невдовзі до оперативного працівника, який обслуговує Старий Самбір, зателефонували із села Сушиці, що розташоване за 5 км від Старого Самбора, та повідомили, що бачили схожих осіб. “Завдяки пильності людей за 3 години від моменту заяви, ми уже затримали порушників. Ними виявилися особи із Закарпатської області.

Підозрюваних допитали, речові докази вилучили проводять слідчі дії”, – коментують правоохоронці. Додам, В рамках програми «Безпечне місто» в Старому Самборі встановили 5 камер відеоспостереження. Також вони є і на територіях приватних підприємств.

Добробуд Сколе деревяний зруб
Білаки запрошуємо на роботу

На сайті 362 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
2118
Перегляди статей
5315703