Передкарпатська правда

  

Освіта

Експерти пояснили, хто має право працювати в аптеці

Особи, які здійснюють роздрібну торгівлю лікарськими засобами, повинні мати два основних документи, передає УНН із посиланням на галузеве видання apteka.ua/  Йдеться, зокрема, про:

- документ про вищу освіту не нижче першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю «Фармація»;

- для фахівців з вищою освітою не нижче другого (магістерського) рівня — сертифікат провізора-спеціаліста, виданий закладом післядипломної освіти, або посвідчення про присвоєння (підтвердження) відповідної кваліфікаційної категорії.

Такі вимоги до осіб, які здійснюють роздрібну торгівлю лікарськими засобами, передбачені чинними Ліцензійними умовами провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів (крім активних фармацевтичних інгредієнтів), уточнили експерти.

Якщо Держлікслужба під час перевірки виявить порушення цих ліцензійних вимог - вона має право видати розпорядження про усунення порушень.

У разі невиконання розпорядження контролера - Держлікслужба має право анулювати ліцензію на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, поінформували експерти.

Також документ пропонує обмежити розміщення аптек в Україні на відстані не ближче, ніж 300 метрів одна від одної. Однак, така норма не буде розповсюджуватися на українські селища та села.

Монументи, Памятники. Виготовлення та встановлення
Добробуд Сколе деревяний зруб

На сайті 76 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
2106
Перегляди статей
5295093