Передкарпатська правда

  

Освіта

Самбір напередодні земельного деребану?

Вчора, 31 жовтня, відбулося засідання земельної комісії Самбірської міської ради, яка розглянула біля 50-ти заяв з приводу земельних питань громадян. Каменем спотикання постало питання виділення земельних ділянок для членів ОКСТ "Господарник". Річ у тім, що членів комісії насторожили заяви від жителів сіл, які просять у власність землю в місті для ведення садівництва. Погодьтеся, це виглядає дивним та нелогічним. Всім відомо, що у селах землі пустують.  Ще цікавіше коли самбірську землю у власність просять жителі з інших міст та районів. Виникає питання, чи не підставні це особи місцевих можновладців. Адже йдеться про майже 4 га міської землі.

В той час, коли місто задихається у теперішніх межах. Йде приховане протистояння між приміськими селами та Самбором. Нагадаю лише про нещодавні події з приводу погодження землі під цвинтар, не кажучи про будівництво житла.

 

Свого часу мер Тарас Копиляк обіцяв припинити деребан землі у Самборі, а ці 4 га про які йдеться, що по вулиці Коновальця, в прямому ефірі телеканалу ЗІК обіцяв продати з аукціону. Наступна сесія міської ради повинна дати відповідь на питання, чи виконуватиме мер свої передвиборчі обіцянки самбірчанам. А, чи обіцянка цяцянка, а  самбірчанам радість. До честі членів земельної комісії, таке рішення вони не підтримала . Щоб не бути голослівним, нижче друкуємо список тих, хто хоче землі для садівництва, а, ви, панове робіть висновок самі.

 

Добробуд Сколе деревяний зруб
Добробуд Сколе деревяний зруб

На сайті 249 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
2118
Перегляди статей
5315789