Передкарпатська правда

  

Освіта

Їкого дупутата і з чого будем обирати

Ая, теперки будем обирати до парламенту не партії, а кобіту або котрогось хлопа, шо будут балатувати сі до парляменту. І мусимо з тим мирити сі, бо Янек підмахнув закон, за яким знов  вертают дупутатів-мажоритарників. Поки той закон голосували, то рейваху було на цілу Європу. Опозиція знов сі розісрала. Їдні других поназивали зрадниками і тепер сі перечут хто більше поміг пердунам з регіонів такий закон приняти. І ту Дон виграв. Бо ади Гриценко вже вийшов з КОДу, то ті шо ніби сі опирают диктатурі, як казала моя прабаба, "сикнула, пернула і Богу душ віддала", так і наша опозиція, Тягнивбік тоже вбік, хіба Яцик ше кричит про спільні дії. Але то не довго, перед виборами вже точно найдут на чім посварити сі, аби кожин висунув в дупутати свого піцика. Влада тоді їдного свого легко пропхає. Нє, но їдно з тими виборами тішит, може більше нарід на халяву виторгує від тотих мажорів-кандидатів.

Добробуд Сколе деревяний зруб
Бо дви у нашім краї юш зачили людьом всілякі подарки роздавати, а їден хлопака кожин день людий возит митисі до басейну. Недавно во, навіть відвіз відмивати сі Самбірську райраду. Но нє, то їй не пошкодит. Тай решта нарід хоть раз в житі поплаває як олігархи кожин день. А во Дон недавно заявив, шо кожин день плаває по 5 км. Тепер хлоп з гір може похвалити сі, шо їден раз тоже так плавав. Я би порадив кандидатам гречку давати юш, перед різдвом, бо тепер людина яку кишку напхала би, а на літі і гречка може подоржчати тай до других свят ше далеко. Ше їден хлопака, який хоче аби го обібрали на наших теренах, гонит горівку, то може би на свята дав по якій фляшці. Бо по святах зайде піст тай юш.

Та менше з тим. За тих шо кандидують ми ше поговорим. Коли вже точно стало ясно, шо вертається мажоритарка, то така мене взяла нудь, за тими добрими старими часами, коли ми обирали різних дупутатів до парляменту. Йой, шо вони тілько, тоді не обіцяли. Аби так було, то й Єпропи би нам не треба було. Але де вони зараз?. Самі поприпихалисі добре, а нарід шо їх обирав забули. То юш тепер маємо добре пильнувати кого вибирати. Вже малисмо простих хлопунів, шо на босу ногу ходили, генералів- парашутистів, артистів, їдного мама виплакала, малисмо лісника-мецената, ше кількох, про яких навіть нема шо згадати. То кого тепер вибирати. Я си думав аво, на зло всім, нікого. Ага,юш, тоті з регіонів і про то подбали. Нема тепер такої графи і фертик. Мусиш з того шо є, шось вибрати, хоч не хоч, а мусиш. І нема на то ради. Ну а як бим не прийшов на тоті вибори? Ага, мій папір влада собі кине де їй треба. Маю гризоту, як бути. Як би їх здурити? Ви кажете чому дурити, обирати нашого. Йой та на нашім терені ше ніраз чужого не обібрали, все свого. А виходило гірше за чужого. Виглідає же так, шо голосуй не голосуй, всьо їдно получиш....... не то шо треба.

 

 

Добробуд Сколе деревяний зруб

На сайті 82 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
2118
Перегляди статей
5315787