Передкарпатська правда

  

Освіта

У Самбірському районі відсутня заборгованість із зарплати

Учора, 13 грудня, начальник головного управління соціального захисту населення Львівської ОДА Василь Мартиняк у виступі на 13 сесії Львівської обласної ради 6 скликання повідомив, що загальний борг із заробітної плати в області станом на 1 грудня становив 55 949,7 тис.грн. Про це повідомляє Агенція регіональної інформації та аналітики - Гал-info з посиланням на прес-cлужбу Львівської ОДА.

Серед найбільших підприємств-боржників області, Самбірських немає. Як зазначив Василь Мартиняк, упродовж останніх місяців ситуація із погашенням боргів із заробітної плати  покращилась. З 326 підприємств-боржників, які були на початок року, 86 борги ліквідували.

Монументи, Памятники. Виготовлення та встановлення

Найбільше погашення боргів із виплати заробітної плати відбулося у м.Львові - на 9,1%, м.Дрогобичі - на 11,8%, м.Бориславі - на 13,3%, м.Трускавці - на 42,3%. У Самборі борги із зарплати погасили на суму 410,2тис.грн., або на 36,6%. У семи адміністративно-територіальних одиницях, а саме у м.Моршині, Буському, Камян-Бузькому, Мостиському, Радехівському, Самбірському і Турківському районах заборгованість із заробітної плати відсутня.

Монументи, Памятники. Виготовлення та встановлення

На сайті 316 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
2118
Перегляди статей
5315827