Передкарпатська правда

  

Освіта

На злодіях шапки горять

Хто б міг подумати, що публікація молодого хлопця на власній сторінці у соцмережі викличе такий спалах емоцій. Його публікація правдива на всі сто відсотків. Можливо занадто емоційно, але відверто, не приховуючи свого імені та прізвища. Він висловив свою громадську позицію. І тут, як в анекдоті, "почалось". Його обзивали різними словами, погрожували жінці і дітям, врешті звільнився з роботи. І, ані один із тих, хто впізнав себе у замітці не підписався власним прізвищем, а підло шантажував молоду людину ховаючись за псевдонімами.Тим самим іще раз підтверджуючи, що автор правий і розворушив кодло пявок які присмокталися до Майдану і знову жирують на тілі України.

Ми подаємо текст у повному обсязі.

Читайте детальніше та робіть висновки.

Наболіло.... Два роки тому я нормально заробляв, орієнтовно 400$. Вистачало і на бензин і на їжу, і на одяг. Трохи підзаробляв на комп'ютерній техніці. і т. д. і т. п.. Утримував сім'ю, як і кожен з нас. Настав "Час Змін". Деякі гівнюки під загальний шумок поїхали на Майдан, поспали в готелях славнозвісного депутата-гречкосія, острибали, пофоткалися, попіарилися. Стали працювати в адміністрації, районній раді. Замість 18,00 в 16,50 вони вже приїхали додому, відпочивають. Приклад дають іншим. Класно..((( Арматурою по голові, інакше не вилічиш...Другі стали "волонтьорами", під броніками і касками, розгрузками, возять запчасті до машин. Тільки арматура, або цемент у відрі, і з Хирівського мосту, іншого ліку немає. Треті засирають Фейсбук "боротьбою", болтунством" , "ватновишиванканством", ПИТАННЯ, як мені прогодувати, суки, сім'ю, на 100$, коли ціни взлетіли до небес у 3 рази????? Бити вас арматурою по голові??? чи залити ноги в бетон???? такого ні я, ні мої колєги, (знайомі) не допустимо. ...

P S. І нехай вибачать мене ті люди, які дійсно душею і тілом патріоти, ті які віддали своє життя за Україну, за націю. Можливо хтось неправильно зрозуміє мої думки, прирівняє до ригів. Нічого, переживемо лжепатріотів, правда торжествує. Цей пост, як детектор, хто вміє читати все зрозуміє. Слава Україні ! Героям слава!

Микола Нанівський

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 136 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
2121
Перегляди статей
5319580