Освіта

Кохання сильніше за війну

Новини зі східного фронту, як правило, драматичні і трагічні. Воно й зрозуміло - війна. Цього разу ми розповімо про щастя, яке український солдат, Михайло Ковалів, зустрів на війні. Виконуючи завдання він прибув до міста Балаклія і зайшов у магазин, там до нього підійшла місцева дівчина Ксенія і запитала чим може допомогти солдату. Кохання закралося з першого погляду. Вони познайомились, обмінялись телефонними номерами. Знайомство відбулося у липні минулого року, а вже у вересні Ксенія поїхала провідати його у Сватів.

Почуття спалахнули з новою силою. Згодом по кілька разів на день телефонували одне одному. Самбірчанин Ігор Янчак побачив фото молодят у соцмережі і впізнавши Михайла, звязався із Ксенією. У розмові з дівчиною він переконав її приїхати в гості на Самбірщину у час Різдва та зробити воїну приємний сюрприз.

Карпатські медороби Карпатський Мед Купити

 

Ксенія придбала квиток на потяг і вирішила все таки зателефонувати Михайлові, мовляв їду в гості. Спершу Михайло, який був у короткотерміновій відпустці не зовсім повірив. Згодом зустрів її у Львові і привіз у рідні Міжгайці. Здивованим землякам жартома пояснив, що взяв у полон російську снайпершу і як розповідають ворожі ЗМІ, вона його рабиня. Святкова відпустка минула як один день і Михайло знову поїхав на фронт. Але вже один. Ксенія прикипіла серцем до братової родини і Міжгайці для неї стали рідними. Жарт про

снайпершу швидко розвіявся. Ксенія жіночою рукою взялася за облаштування солдатського дому. Коли настала весняна пора дівчина взялася за городні роботи. Корінній харківчанці, яка жодного дня не працювала на землі, поради давала дружина брата Володимира - Квітослава. Сьогодні Ксенія, яка у Балаклії залишила власний бізнес, може похвалитися пятьма сотиками посадженої картоплі і всякою всячиною городини, яку традиційно саджають у Міжгайцях.

На осінь планує повернути землю, яку Михайло, аби не простоювала, віддав у користування землякам. Адже він воює уже півтора року, спершу на Майдані, згодом на східному фронті. Зараз Ксенія переймається тим, що не зійшов перець, і його потрібно терміново пересадити. Єдине з чим вагається містянка Ксенія, так це з придбанням корови, побоюється аби та не буцалась. Допоки Михайло воює, Ксенія успішно вє сімейне гніздечко для свого солдата. 

Брат Володимир Ковалів тішиться щастям Михайла. Водночас з гіркотою відзначає, що із депутатів Самбірської райради тільки його брат не ухилився від фронту, інші, так, чи інакше здрейфували. А днями, отримав повістку наймолодший депутат райради Володимир Андраш. Незважаючи на нещодавно перенесену операцію він не ухилився, а готується іти до війська. "Важко стверджувати чи це випадковість, а чи підлі інтриги влади, адже воювати чомусь ідуть тільки члени депутатської фракції ВО"Свобода", - зітхає Володимир Ковалів.