Освіта

Андрій Лопушанський дбає за здоровя і дозвілля молоді Самбірщини

Починаючи з 2003 року у дитячій лікарні та поліклініці міста Самбора виникають проблеми із рентген апаратами через невиконання приписів обласного державного санітарного лікаря. Зрештою рентген апарат у поліклініці зовсім вийшов з ладу через старість, а у лікарні іще працює, однак приміщення не зовсім відповідає санітарним нормам. Термін для виправлення санітарних норм і правил закінчується першого березня. Депутат міської ради Василь Головчак звернувся із запитом до міської влади, щоб виправити ситуацію. Мер Тарас Копиляк запропонував відповідній депутатській комісії вивчити це питання.
Цього ж дня у Самборі із керівниками медицини зустрічався Андрій Лопушанський і коли взнав про цю проблему, то запевнив докторів, що благодійний фонд його імені надасть всю необхідну допомогу для того щоб рентген апарати у дитячих лікарняних закладах працювали належно і своєчасно.


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/cdprpra2171/data/www/prpravda.in.ua/templates/prpravda/functions.php on line 199


Благодійний фонд А.Лопушанського відомий своєю діяльністю на теренах Прикарпаття. Одним із багаточисельних напрямків його діяльності є опіка за здоровям молоді горян. На цей раз Фонд заопікувався дитячими лікарняними закладами Самбора. У цьому місці буде доречним написати і про опіку за відпочинком молоді. Фонд посприяв у День святого Валентина проведенню конкурсу "Міс Самбір-2012", переможницею якого стала Маріанна Копелець.