Передкарпатська правда

  

Освіта

ЗаКОДована опозиція

Перефразовуючи слова відомої пісні мусимо з сумом констатувати, що українська опозиція "закодована, зачарована"..., на жаль, на програш у виборчих перегонах.
Дозволю собі нагадати читачам, що під час президентських виборів у значної частини українців, втомлених розбратом серед помаранчевих та протистоянням з біло-голубими, виникла потреба у так званій "третій силі". Тонко відчувши запит суспільства, одразу зявилися дві нові треті сили. І нехай вас не дивує така словесна абракадабра. Так позиціонували себе Сергій Тігіпко зі "Сильною Україною" та Арсеній Яценюк із "Фронтом змін". Електорат повірив і ..., як завжди отримав кидок. Сергій Тігіпко вигідно продав свій політичний капітал Президенту, а "Сильну Україну" розчинив у Регіонах. Арсеній Яценюк, очевидно (такі чутки були) не сторгувавшись із регіоналами пішов в опозицію і користаючи із неволі Юлі пробує йти "шляхом Тігіпка", але в опозиції. Ідея благородна і в кінцевому результаті мала б завершитись обєднанням, а відтак і перемогою опозиційних сил на виборах. Однак і на теперішніх виборах знайшлися охочі розіграти карту "третьої політичної сили" серед опозиціонерів. Пригадуєте, які обєднавчі перспективи вимальовувалися на початку року, як на мене, навіть влада здригнулася перед загрозою моноліту опозиційних сил. Однак надаремно ми сподівалися, а влада полегшено зітхнула. Вже можемо стверджувати, що єдиної опозиції не буде і це ще не почалася офіційна передвиборча кампанія, тобто "ще буде". Про свою винятковість спочатку заявив безсрібний Гриценко на пару із мільйонером Насаликом(цитата з ЗІКу). Трохи по тому, удару обєднаній опозиції завдав Віталій Кличко. Окремо опозиціонуватиме "Свобода" і тут мабуть слід погодитися, що рішення правильне. Ну не вписується Олег Тягнибок і компанія у формат ліберально-демократичних Тимошенко, Яценюк і інших, і на то нема ради. "Свобода" після того, як почив в Бозі КУН, має свою нішу і свій шанс потрапити до парламенту не упустить, щоб там не прогнозували політологи.  Можу запевнити, що економічна і політична ситуація сьогодні така, що "Свобода" приречена бути у Верховній Раді. Цікаво, що після того, як стало зрозуміло, що обєднання не відбудеться, опозиціонери закликають до "не поборення одне одного". Дуже хочеться вірити бодай у такий хід подій. Хоча лякає те, що до виборів іще більше аніж півроку і знаючи талант наших опозиціонерів до сварки, надії дуже тривожні. На втіху владі опозиція може закидати болотом одне одного іще до виборів. До цього добре надаються прихильники Віктора Ющенка, так їхні сателіти.

Всі ці опозиційні вошкання київського рівня передаються місцевим організаціям. У Старосамбірському районі з різних причин так і не зуміли створити КОД, натомість у Самбірському про себе заявили два КОДи і також з різних причин, про які напередодні Великодня не хочеться писати. Зате обіцяємо зробити це після свят. Вдумливий читач зрозуміє, що ані відсутність КОДу, ані два КОДи в одному районі, нічого доброго не віщують.

 

Агенство з працевлаштування profitwork

Стисло

Громадська інформаційно-розслідувальна мережа
FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті Один гість та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1575
Перегляди статей
4418103