Ярослав Дубневич продовжує тиснути на районну газету

Воно по правді не так сам Дубневич, як тоті пташки з його гнізда. Я собі думаю, що пану Славку не до районки, хлопака має більшу мороку з генпрокураторов. А во його помічники, продовжують використовувати у районі його статус та все когось хочуть штуркнути. Мусимо помогти нардепу вчути правду про тотих горе помічників. Я юш не буду згадувати, коли вони робили медичні та ветеренарні запити, судилися з тими хто потерпів за фаму і всьо зійшло на пси. Як нардеп то не чув то юш не вчує. 

На той раз тоті його помічники, коли Львівщину засипало снігом, дописалися до того, шо в нашім районі спеціально не чистили дороги, аби не було сесії райради. Я троха дістав страха, бо думаю, а шо як завтра напишуть, шо Бог вступив в партію регіонів і закурив снігом дороги. А, ні, дали си на стримані. Сесію перенесли на середу.

 

Ліпши би їх знов закурило, бо чипили сі газети. Видите у газеті редакторка їдним реченням не добре згадала про їдного із пуцьвіріньків з Дубневичового гнізда. Я си думаю та ти йолопе, їден з другим, хто би про вас знав, якби не тота газета, шо з номера в номер писала, які ви патрійоти і як дбаєте за район. Зробите на копійку, а реклями хочете на сотку. На сесії договорилися до того, шо зачили вчити журналістів писати, бо видите тираж не добре пишут. Та ти штубаку їден з другим, шо би нарід газету передплачував та купував, то треба правду писати, а не всіляки реклямні байки про вас. Знали би ви люди добрі кілько то треба вкласти праці, аби тоті бздури, шо вони несуть з трибуни привести до якогось порядку, аби мож було, не червоніючи за тотих дупутатів, в газеті надрукувати. Ви знаєте, з півсотки дупутатів хіба но їден пробував сі заступити за газету. А решта так сі вправляли в ослоумію, шо не було ради, ше троха і ставали би редакторами. І всьо тото говорилося у прощений тиждень, про кобіту, якої не було, бо має вурльоп. Ви чуєте, так во, по завочи. Я си думаю, як дійде до виборів, як сі будете їй в вочи дивити. Зрештою, їм шо, плюй в вочи, вони кажут шо то дощ падає. 

Так і хоче сі написати, пане Славку Дубневич, та стульте писки тотим  всяким йолопам, бо вони ніхто і звати їх ніяк, а тота газета зробила вас народним дупутатом, а шо як Боже борони вибори будут дострокові, то до кого підете, аби про Вас написали як ви Україну будували, аби Вас знов обібрали до народних дупутатів.     

 {jcomments on}

У Самборі горів автомобіль

02 травня 2024

01 травня об 11:56 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу в м. Самбір на вул. Шевченка, Самбірського району. Пожежа виникла в легковому автомобілі "Opel". Про це повідомляють у...

Пять із одинадцяти ОТГ Самбірщини за податкоспроможністю поступаються середньообласній більш як утричі

25 квітня 2024

Департамент фінансів Львівської ОВА підготував рейтинг податкоспроможності бюджетів територіальних громад області за перший квартал цього року Натомість 9 ОТГ Львівщини за податкоспроможністю поступаються середньообласній більш як утричі, з них 5 із...

Статистика

Користувачі
38
Статті
4458
Перегляди статей
8311273

Please publish modules in offcanvas position.