Звернення до білоруських журналістів

Сів писати і на гадку почали сипатися штампи на кшталт «сябри» , «брати-словяни» і всіляке інше журналістське сміття у яке перетворили ці цілком пристойні слова московські пропагандони.
Вирішив звернутися да вас як до сусідів. Історія так розпорядилася, що ми були є і будемо завжди сусідами. А добрі стосунки із сусідом самі знаєте наскільки цінні.
Нам не повезло із третім сусідом – зажерливими москалями. Я не буду тут писати про банальні уроки історії про так звану «колиску наших народів». Ви не гірше від мене знаєте, що агресор із-за поребрика ніколи не змириться із самостійністю наших держав, Незалежністю і процвітанням наших народів.
У ці дні настав момент істини. Україна стала на прю із московською ордою і льється кров не тільки воїнів, а й наших батьків, дружин і дітей. Тільки вдумайтесь, за неповний місяць загинуло більше сотні українських дітей. Українці зупинили орду і нанесли їй смертельний удар і стікаючий кровю хижак захотів поповнити свою чорну кров благородною кровю білорусів і навіки заплямувати білорусів українською кровю.


А би цього не сталося, журналісти, особливо із місцевих, районних, провінційних, містечкових ЗМІ, які живуть серед земляків і які, як правило, відомі серед жителів свої міст і сіл, яких знають в обличчя, до думки яких часто прислухаються, мають донести до кожного свідомого білоруса, що участь у війні проти України це трагедія і насамперед для самих білорусів.
Бо, Вас, тут чекають озброєні волиняни і поліщуки, які будуть відстрілювати агресорів як у тиру. Тільки в одній області понад 10 тис добровольців не рахуючи військових і територіальну оборону. За не повний місяць понад 15 тисяч московських трупів. Навіть не знаю чи у білорусів буде стільки армії для нападу на нас.

Колеги можуть закинути мені, що мовляв тобі добре писати, коли у вас демократія, а як нам в умовах диктатури. Знаю, що важко, особливо у райцентрах де всі, всіх знають і якщо якогось самодура-чинушу, або місцевого нувориша покритикуєш, назавтра маєш «добрий день», а що вже казати про диктатора. Маю маленьку пораду, може комусь пригодиться. Ви хваліть, самодури це люблять, хваліть, мовляв «наш бацька за нас дбає і не пішле на забій в Україну», «наш мудрий президент не допустить, аби трупи білорусів удобрили українську землю» і так далі. Не мені вас вчити. Хвалячи таким чином самодура вам вдасться донести правду, що чекає на тих хто зі зброєю попхається да нас. Може й задумаються і не піддадуться на пропаганду кремля, який спить і бачить, як би повязати білорусів кровю у своїх злочинах в Україні.

Шановні колеги журналісти у нас є славні спільні сторінки історії. Ми були європейською державою, коли московити хлюпалися в ординському болоті. Зробіть усе можливе аби зажерливий сусід-ординець не перекреслив назавжди нашу благородну спільність.
Білоруси ніколи не були агресорами, загарбниками і не проливали кров сусідів заради хуйла із кремля.
Живе Білорусь! Слава Україні! 

Сподіваюсь на лист відповідь!

У Рудківській ТГ автомобіль "швидкої" застряг у болоті

29 лютого 2024

28 лютого о 23:03 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про те, що в селі Подільці Самбірського району Рудківської ОТГ застряг в болоті автомобіль швидкої допомоги "Peuqeot Boxer", який приїхав...

На Самбірщині виявлено незаконно зрізане 21 дерево

28 лютого 2024

Працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області проведено захід із запобігання та виявлення адміністративних правопорушень на території Самбірського району Львівської області. Під час виїзду на територію Старосамбірської ТГ поблизу села Стрільбичі...

Статистика

Користувачі
38
Статті
4379
Перегляди статей
8224553

Please publish modules in offcanvas position.