Стисло

Для мешканців Ралівської сільської ради відкрила свої двері перша на території ОТГ аптека. Відтак, щоб придбати необхідні ліки, відтепер немає необхідності добиратися до Самбора, а можна здійснити покупку на місці.

Розташований аптечний пункт по вул.Івана Франка в приміщенні амбулаторії ЗПСМ.

Працюватиме аптека без вихідних з 8-ї ранку до 20-ї вечора.

 

У мІСТІ Новий Калинів Самбірського району завершилися відбіркові змагання з волейболу, Вони входили в програму Першої молодіжної спартакіади Львівщини серед збірних команд територіальних громад.

На зональних змаганнях у Новому Калинові мірялись силами шість команд любителів гри над сіткою, а в Стрілках – п’ять. Відповідно призерами стали юні волейболісти з ОТГ Команрно, Біскович і Рудок, а також Борині,Стрілки і Добромиля.

За словами головного колосівця Самбірщини Руслана Хомина, у суботу, 23 жовтня, у спортзалі с. Воютичі серед цих шести команд буде визначено переможця першої молодіжної спартакіади.

Водночас у програмі Першої молодіжної спартакіади Львівщини серед команд ОТГ входять вісім видів спорту.

Микола СЕНЕЙКО, Leopolis.news

За попередню добу, 18 жовтня, в Львівській області провели 2605 досліджень на коронавірус, з них – 959 позитивних. Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

У розрізі районів:

Дрогобицький: 27
Золочівський: 57
Львівський: 105 (м. Львів – 461)
Стрийський: 60
Яворівський: 114
Червоноградський: 64
Самбірський: 71

У Рудківській лікарні – 102 хворих, у Самбірській ЦРЛ – 50.

За увесь час у Львівській області COVID-19 підтвердили у 165 242 осіб. Померлих – 4263 людини. Одужали від коронавірусної інфекції – 140 296 осіб.

 

В Україні планують дозволити медичним працівникам, які мають освітній ступінь фахового молодшого бакалавра за спеціальністю «Медсестринство», в окремих випадках приймати рішення про щеплення без участі лікаря. Про це повідомляє пресслужба МОЗ України.

Уже підготовлені поправки до наказу МОЗ, що регламентує процедуру вакцинації. Зараз зміни перебувають на стадії громадського обговорення.

 

 

Громади гірських районів отримали нові швидкі - автомобілі класу А на базі Toyota Land Cruiser Prado.

Вони укомплектовані відповідним необхідним обладнанням. Машини - повнопривідні, підвищеної прохідності на короткій базі, що дозолить забезпечувати доїзд у важкодоступні гірські райони. Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

«Швидкі» закупила Національна служба здоров'я України. Вартість одного обладнаного авто - 1,6 млн грн.

Новенькі швидкі базуватимуться у пунктах екстреної медичної допомоги: Стрілки, Старий Самбір, Турка, Бориня, Верхнє Висоцьке, Орява, Завадка, Верхнє Синєвидне, Східниця, Підбуж.

 

 

 

 

 

Сторінка 1 із 316

У Ралівці працюватиме аптека

20 жовтня 2021

Для мешканців Ралівської сільської ради відкрила свої двері перша на території ОТГ аптека. Відтак, щоб придбати необхідні ліки, відтепер немає необхідності добиратися до Самбора, а можна здійснити покупку на місці. Розташований...

Шість команд юних волейболістів ОТГ гратимуть у фіналі першої спартакіади Львівщини

19 жовтня 2021

У мІСТІ Новий Калинів Самбірського району завершилися відбіркові змагання з волейболу, Вони входили в програму Першої молодіжної спартакіади Львівщини серед збірних команд територіальних громад. На зональних змаганнях у Новому Калинові мірялись...

Please publish modules in offcanvas position.