Стисло

Сьогодні біля Львівського обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих ім. Ю. Липи у Винниках відбулося освячення 10-ти нових автомобілів швидкої медичної допомоги. Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

10 автомобілів на базі «Citroen Jumper» класу «В» закуплені Львівським обласним центром екстреної медичної допомоги у лютому цього року за кошти Національної служби здоров’я України.

За словами керівника ЛОЦ ЕМД та МК Андрія Васька, сім авто базуватимуться на станції екстреної медичної допомоги у Львові, а три – використовуватимуть по районах області (зокрема, у Старому Самборі, Оряві та Буську).

 

Вчора набув чинності Закон України від 30.03.2021 № 1366-ІХ "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення".

Відтак, підвищили штраф за ст. 183 (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) КУпАП.

Раніше санкція передбачала штраф від 51 до 119 гривень. Тепер, за завідомо неправдивий виклик пожежно-рятувального підрозділу (частини), поліції, бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги або інших аварійно-рятувальних формувань — штраф від 850 гривень до 3400 гривень.

1 квітня в Україні стартувала призовна кампанія на строкову військову службу «Весна-2021», яка триватиме до кінця червня. Під час неї на службу  із самбірського району призовуть понад 40 молодих людей у Збройні сили України та інші військові формування. Станом на 14 квітня уже було відправлено 15 військовозобов’язаних.

Про це журналісту "Голос Самбірщини" Петру Перуцькому розповів керівник Самбірського обєднаного міського територіального центру комплектації та соціальної підтримки(ОМТЦК та СП), полковник Сергій Бабич.

У селі Містковичі розформовують пожежну команду. Її створили лише у 2016 році, тоді село входило до складу Бабинської ОТГ.

Після адмінреформи, тепер уже у Новоколинівській територіальній громаді вирішили, що утримувати рятувальників їм буде надто складно. Коштуватиме це громаді більше мільйона гривень. Тут навіть збирали підписи, аби пожежну частину залишити. Сподівалися навіть зменшити витрати.

Проте, все ж 1 червня приміщення надзвичайники мають звільнити. Це позбавить роботи вісьмох людей, а місцеві села залишаться без захисту.

 

Сьгоодні, 13 квітня, на сесії Львівської обласної ради депутати прийняли рішення про впорядкування природно-заповідного фонду Львівської області, зокрема, йдеться про скасування двох об’єктів природно-заповідного фонду.

"За" проголосували 58 депутатів.

Депутати дозволили скасувати статус об’єктів природно-заповідного фонду двом ботанічним пам’яткам природи місцевого значення "Два вікових ясени" та "Декоративний бук червонолистої форми", які знаходяться у Глинянах Золочівського району та у Добромилі Самбірського району.

Як пояснив директор департаменту екології Львівської ОДА Руслан Гречаник, станом на сьогодні дерева перебувають у аварійному стані і їх неможливо відновити.

 

 

Сторінка 1 із 287

Старосамбірська "швидка" отримала новий Сітроєн

19 квітня 2021

Сьогодні біля Львівського обласного госпіталю ветеранів війни та репресованих ім. Ю. Липи у Винниках відбулося освячення 10-ти нових автомобілів швидкої медичної допомоги. Про це повідомляє пресслужба Львівської ОДА. 10 автомобілів на...

За фальшивий виклик штраф зріс до 3400 гривень

18 квітня 2021

Вчора набув чинності Закон України від 30.03.2021 № 1366-ІХ "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення". Відтак, підвищили штраф за ст. 183 (Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб) КУпАП. Раніше санкція...

Please publish modules in offcanvas position.