В Україні заборонили продаж кількох серій препарату «Мільгама»

Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками заборонила реалізацію, зберігання та застосування лікарського засобу «Мільгама»: розчин для ін'єкцій по 2 мл в ампулі; по 5 або по 10 ампул у картонній коробці, серій 19K070, 19J197, виробництва Солюфарм Фармацойтіше Ерцойгніссе ГмбХ, Німеччина. Відповідне рішення оприлюднене на сайті Держлікслужби.

Препарат заборонили на підставі звернення представництва компанії Вьорваг Фарма ГмбХ і Ко. КГ в Україні, з метою активної протидії поширенню неякісних лікарських засобів та таких, що офіційно не ввозились на територію України.

Бруківка Франц Брук
Суб’єктам господарської діяльності, які здійснюють реалізацію, зберігання та застосування лікарських засобів, невідкладно після одержання даного розпорядження потрібно перевірити наявність вказаних серій лікарського засобу, вжити заходи щодо вилучення їх з обігу шляхом знищення.

 

Дані про ковід у новоутвореному Самбірському районі

27 жовтня 2020

Сьогодні, 27 жовтня, у Львівській області підтвердили інфікування на Covid-19 за добу у 478 осіб, найбільше – у Львові (116), Пустомитівському (90) та Жовківському (45) районах. Про це повідомила прес-служба...

У Самбірському районі виявили міну

25 жовтня 2020

24 жовтня, О 18:18 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в с. Язи Самбірського району під час земляних робіт на власному подвір'ї виявлено предмет ззовні схожий на мінометну міну...

Please publish modules in offcanvas position.