З 1 квітня у лісах Львівщини розпочинається "Сезон тиші"

У період із 1 квітня до 15 червня у лісах та на об'єктах благоустрою заборонено будь-які заходи з підвищеним шумом. Про це повідомляє прес-служба Державної екологічної інспекції у Львівській області.

З метою збереження популяції, охорони ареалу існування, шляхів міграції диких тварин на час їх розмноження з 1 квітня у лісах Львівської області стартує щорічна природоохоронна кампанія "Сезон тиші".

Згідно статті 39 Закону України "Про тваринний світ" у період із 1 квітня до 15 червня у лісах забороняються будь-які заходи, що є джерелом підвищеного шуму та неспокою, зокрема стрілянина, проведення вибухових робіт, феєрверки, санітарні рубки лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах.

Осіб, які вчинили правопорушення притягатимуть до відповідальності згідно статті 87 Кодексу України про адміністративні правопорушення із накладенням штрафу в розмірі від 510 до 850 грн для громадян та від 850 грн до 1190 грн для посадових осіб.

 

 

Дубневич і Лопушанський підтримали ініціативу збільшити штрафи для пішоходів за порушення ПДР

04 червня 2020

Верховна Рада прийняла у першому читанні законопроект, яким пропонується знести зміни до статті 127 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності пішоходів за порушення правил дорожнього руху. "За" проголосували...

Старосамбірський район отримав два «Школярики»

04 червня 2020

Вчора, 3 червня, п’ятьом районам області та ОТГ вручили ключі від автобусів, які придбали у межах Програми розвитку освіти Львівщини. Повідомляє пресслужба ЛОДА. Два «Школярики» отримав Старосамбірський район. Ключі та документи урочисто...

Білаки запрошуємо на роботу
Kluch Mobile Польські сім картки

Please publish modules in offcanvas position.

Free Joomla templates by L.THEME