Водіям анонсували більші штрафи за перевищення швидкості та нові види контролю

Міністерство внутрішніх справ підготувало законопроект, щоб сума штрафу за перевищення швидкості була значно більше. Наприклад, 3400 гривень для тих, хто перевищив більше, ніж на 50 км/год. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, передає «РБК-Україна».

За словами Геращенка, зараз якщо людина перевищила до 50 км/год., то протягом 10 днів вона має заплатити 127,5 гривень, якщо більше 50 км/год. – 510 гривень.

Геращенко виступив за те, щоб в Україні було як у Фінляндії чи Швейцарії, де сума штрафу обчислюється відсотком від доходу.

«Ми повинні піднімати верхній поріг штрафу», – вважає Геращенко.

Він розповів, що з 1 липня в країні запускають й інші функції системи: почнуть контролювати проїзд перехресть на червоне світло та їзду смугою для громадського транспорту.

 

На Самбірщині вчаділа 49-річна жінка

27 листопада 2021

У селі Загір’я Самбірського району (Рудківська МТГ), отруїлась чадним газом мешканка приватного будинку 1972 року народження. Потерпілу у стані середнього ступеня важкості госпіталізовано у Самбірську ЦРЛ. До будинку, який обладнаний газовою...

У Новосілках-Гостинних за 3 млн відремонтують дорогу

27 листопада 2021

Нове дорожнє покриття до початку грудня буде у межах села Новосілки-Гостинні на автомобільній дорозі Рудки – Хлопчиці.Зараз тут працює близько 10 одиниць техніки. Роботи виконує підрядна організація ТОВ «Шляховик -Т». Під...

Please publish modules in offcanvas position.