Велике будівництво: на Самбірщині відкрили добудовану школу

Вчора, 1 вересня, у селі Викоти Самбірського району урочисто відкрили добудовану та відремонтовану школу. Участь у відкритті взяв заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко, -  повідомила прес-служба ЛОДА.

“У навчальному закладі зможуть здобувати освіту 230 дітей. В межах реконструкції добудували корпус до вже існуючої школи, а саме 4 класні кімнати, спортивний зал. Також спорудили нову котельню, у якій встановили твердопаливні котли, замінили систему опалення, провели благоустрій території, придбали обладнання та інвентар. Дуже важливо, щоб діти навчались в комфортних умовах і з великим задоволенням спішили до школи”, - наголосив Юрій Бучко.

Цей освітній заклад – один із об’єктів соціальної інфраструктури, реконструкцію якого здійснюють у межах проекту «Велике Будівництво», який ініціював Президент України Володимир Зеленський.

Зазначимо, загальна кошторисна вартість – 22 млн 381 тис грн, в тому числі співфінансування з місцевого бюджету – 2 млн 493 тис грн.

На Старосамбірщині відкрили сучасний дитячий майданчик

27 вересня 2020

26 вересня у селі Страшевичі на Старосамбірщині відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям. Мініфутбольне поле вдалось спорудити завдяки спільним зусиллям громади та обласного бюджету. Про це повідомили у прес-службі ЛОДА. Його...

У Старосамбірському районі ремонтують дорогу Бачина – Морозовичі

17 вересня 2020

На території Львівської області триває ремонтна кампанія на автомобільних дорогах місцевого значення загального користування. Про це повідомляє пресслужба ЛОДА. Зокрема, у Старосамбірському районі тривають роботи з капітального ремонту автомобільної дороги місцевого...

Please publish modules in offcanvas position.