На мера Нового Калиніва балотуються лише самовисуванці

Центральна виборча комісія оприлюднила перелік кандидатів, які претендують на посаду міського голови Нового Калиніва, що у Самбірському районі.

Загалом ЦВК зареєструвала 6 осіб, серед претендентів – чинний міський голова Богдан Юзвяк, який йде на вибори як самовисуванець. Він з липня 2005 року є головою Новокалинівської міської ради.

Також свої кандидатури на посаду мера подали: Степан Городиський (самовисуванець), Микола Матяшовський (самовисуванець), Світлана Несторяк (самовисуванка), Юрій Проданюк (самовисуванець), Іван Сорока (самовисуванець).

 

 

У Самборі горів автомобіль

02 травня 2024

01 травня об 11:56 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу в м. Самбір на вул. Шевченка, Самбірського району. Пожежа виникла в легковому автомобілі "Opel". Про це повідомляють у...

Пять із одинадцяти ОТГ Самбірщини за податкоспроможністю поступаються середньообласній більш як утричі

25 квітня 2024

Департамент фінансів Львівської ОВА підготував рейтинг податкоспроможності бюджетів територіальних громад області за перший квартал цього року Натомість 9 ОТГ Львівщини за податкоспроможністю поступаються середньообласній більш як утричі, з них 5 із...

Статистика

Користувачі
38
Статті
4458
Перегляди статей
8311335

Please publish modules in offcanvas position.