Стартував ремонт 10-кілометрового відрізку дороги Мшанець – Стрілки

Минулого тижня розпочали ремонт 10-кілометрової ділянки дороги Мшанець – Стрілки, що на Старосамбірщині. До кінця року її введуть в експлуатацію. Про це повідомляє пресслужба ЛОДА.

Ремонт виконує підрядна організація «Шляховик-Т».

«Ця дорога є дуже важливою, вона сполучає 11 сіл гірської місцевості. Окрім того, її ремонт пожвавить розвиток Старосамбірського району та прилеглих населених пунктів. А ще ця мальовнича місцевість зможе скласти гідну конкуренцію популярним туристичним містам. Бо, впевнений, якісна дорога збільшить туристичний потік в цей край», - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко..

Нагадаємо, влітку відремонтували меншу ділянку цієї дороги протяжністю 4 кілометри. Для ремонтних робіт виділили близько 10 мільйонів гривень.

 

Прогульник Дубневич не отримає копійки за грудень

22 січня 2021

Майже 80 народним депутатам цього місяця не дадуть грошей! Про це повідомляє громадський рух "Чесно" на своїй сторінці у Фейсбуці. Йдеться не про зарплату, а про відшкодування витрат на здійснення депутатських...

Жительці Самбора винесли вирок за фальсифікацію на виборах

22 січня 2021

Закінчено судовий розгляд у кримінальному провадженні щодо 68-річної жительки Самбора за махінації на виборах (ч.1 ст.158-3 КК України). Як нагадує прокуратура Львівcької області, під час проведення місцевих виборів, секретар однієї із...

Please publish modules in offcanvas position.