У Ралівці добудують дамбу за 16 мільйонів гривень

У Ралівці Самбірського району будують дамбу протяжністю майже 4 кілометри вздовж Дністра. Вона повинна захистити це село та сусіднє Хатки від підтоплення, - повідомляє пресслужба ЛОДА.

Як зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко, будівництво дамби розпочали минулого року. Загальна вартість – 16 мільйонів гривень, однак на тендерних торгах вдалось зекономити 4 мільйони.

«Станом на сьогодні виділили 4 мільйони і на наступний рік плануємо дофінансувати решта суму, щоб завершити цей проєкт. Ця дамба дозволить захистити від підтоплення Ралівку та село Хатки, а це більше чотири тисячі осіб. Вбереже 34 садиби та понад 300 гектарів сільськогосподарських угідь», - наголосив Юрій Бучко.

Підрядники збудували понад 1,5 кілометри дамби та провели руслорегулюючі роботи річки Дністер довжиною 175 метрів. Роботи проводить підрядна організація ПП «Єврошлях-ІВ». Завершити будівництво планують наступного року.

У липні 2008 року та травні 2014 Ралівку затопило через повінь.

Прогульник Дубневич не отримає копійки за грудень

22 січня 2021

Майже 80 народним депутатам цього місяця не дадуть грошей! Про це повідомляє громадський рух "Чесно" на своїй сторінці у Фейсбуці. Йдеться не про зарплату, а про відшкодування витрат на здійснення депутатських...

Жительці Самбора винесли вирок за фальсифікацію на виборах

22 січня 2021

Закінчено судовий розгляд у кримінальному провадженні щодо 68-річної жительки Самбора за махінації на виборах (ч.1 ст.158-3 КК України). Як нагадує прокуратура Львівcької області, під час проведення місцевих виборів, секретар однієї із...

Please publish modules in offcanvas position.